25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Prezes BrainLabs w Polsce

Prezes BrainLabs w Polsce

23 listopada 2023 r

Agencja marketingu cyfrowego Brainlabs, oparta na danych, mianowała Agnieszkę Kosic na stanowisko dyrektora generalnego ds. swojej działalności w Polsce.

Agnieszka KozicFirma wykorzystuje dane klientów do identyfikowania strategii dotyczących odbiorców w celu utrzymania długoterminowego wzrostu w oparciu o platformę technologiczną Cortex. Możliwości Cortex obejmują prognozowanie trendów, a specjalistyczna wiedza firmy obejmuje planowanie, media, dane, technologię, kreatywność i możliwości UX. We wrześniu firma pozyskała „dużą inwestycję” od firmy private equity Falfurias Capital Partners w celu wsparcia swoich planów globalnej ekspansji w związku z uruchamianiem centrów na dodatkowych rynkach w Europie, regionie Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Łacińskiej.

Kosic (na zdjęciu) dołącza do Meta, gdzie przez ponad trzy lata był głową Polski. Wcześniej był dyrektorem generalnym Mediacom Poland, a także zajmował stanowiska dyrektora zarządzającego w Maxus (obecnie Wavemaker) i OMD Poland.

Na swoim nowym stanowisku Kozic będzie miał za zadanie „szybkie budowanie” marki Brainlabs i działalności operacyjnej w kraju, a w przyszłym roku rozszerzenie jej działalności na Europę Środkowo-Wschodnią. Prezes wykonawczy Stephen Allen komentuje: „Ta nominacja to znaczący moment dla Brainlabs”, ponieważ oficjalnie otwieramy działalność w Polsce, ważnej bramie do całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Polska ma jedne z najzdolniejszych i osiągających największe sukcesy talentów. Europo, Aga to nikt inny jak ona sama.

Strona internetowa: www.brainlabsdigital.com .

READ  Polska góruje nad Rosją w sprawie „manipulacji” światowym gazem | Aktualności