6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Premiera sezonu 3 Apple Sets; Ujawnia zdjęcie pierwszeństwa — ostateczny termin

Teda Lasso Apple TV+ ogłosił na TCA, że fani muszą jeszcze trochę poczekać na wielką premierę sezonu 3, która odbędzie się tej wiosny. W międzyczasie streamer dokucza temu, co nas czeka na pierwszym zdjęciu (poniżej), które pokazuje tytułową postać (Jason Sudeikis) stojącą twarzą w twarz z pozornie wciąż osadzonym Nathanem Shelleyem (Nick Muhammad), którego stopy są w ciemności. strona. Co innego stać między nimi z tyłu Teda Lasso Czarny charakter, Robert (Anthony Head).

W finale drugiego sezonu Nathan uwalnia wszystkie nagromadzone rozczarowania i frustracje po tym, jak powiedział mediom o atakach paniki Teda. Następnie opuścił Richmond, aby trenować West Ham do Roberta (przewodniczącego). Ted nie wydaje się chować urazy, ale duet wciąż może mieć razem trochę pracy, aby przezwyciężyć te urazy.

Dzwonię do dr Sharon Feldstone (Sarah Niles)!

Teda Lasso Premiera w wiosennym oknie stawia trzeci sezon w konkursie Emmy w tym roku.

podczas skurczył się wyżywienie w środę, Billa Lawrence’a i Brett Goldstein krótko odnieśli się do mediów na temat trzeciego sezonu Teda Lasso Po dwóch prośbach o komentarz.

Nicka Muhammada i Jasona Sudeikisa Teda Lasso Sezon 3

„Widziałem fragmenty serialu i myślę, że jest świetny” – powiedział Lawrence. Teda Lassonowy sezon. Dodał, Goldstein, „Uwielbiam to”.

Lawrence ukłonił się także Sudeikisowi, który w tym sezonie przejął stery w uznanej komedii, pozwalając temu pierwszemu na powrót do Stanów Zjednoczonych i skupienie się na karierze. skurczył się.

Nie wiadomo jeszcze, czy kolejna partia To będzie finał serialumimo że był wyśmiewany przez wielu członków obsady.

Serial został opracowany dla telewizji przez Sudeikisa, Lawrence’a, Joe Kelly’ego i Brendana Hunta. Sudeikis jest także producentem wykonawczym, razem z Lawrencem za pośrednictwem Doozer Productions, we współpracy z Warner Bros. Television. Telewizja i Universal Television, oddział Universal Studio Group. Jeff Ingold z Doozera jest również producentem wykonawczym, a Liza Katzer współproducentem wykonawczym.

READ  Zmarł Vernon Winfrey, ojciec Oprah i były członek rady