20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Premiera remake’u Sherlock Holmes: The Awakened 11 kwietnia

Premiera remake’u Sherlock Holmes: The Awakened 11 kwietnia

the Sherlock Holmes: Obudź się Nowa wersja pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC przez para 11 kwietnia deweloper Frogwares.

Gra będzie dostępna w następujących wersjach:

  • Wersja standardowa (39,99 USD / 39,99 EUR)
  • Edycja deluxe (49,99 $ / 49,99 €) – Zawiera pełną grę, pakiety misji pobocznych i sześć ekskluzywnych strojów.
  • Edycja premium (54,99 USD / 54,99 EUR) (tylko PC) – Zawiera pełną wersję gry, pakiety zadań pobocznych, sześć ekskluzywnych strojów, cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową.

Poniżej znajduje się przegląd gry, za pośrednictwem pliku Strona Steama:

NA

Przeżyj mrożącą krew w żyłach przygodę Lovecrafta, odbudowaną od podstaw z nowoczesną grafiką i rozgrywką. Wciel się w Sherlocka Holmesa i znajdź się w centrum przerażających mitów Cthulhu, badając serię tajemniczych zaginięć w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Lovecraft spotyka Sherlocka Holmesa w crossoverze, The Awakened stawia cię przeciwko legendarnym Cthulhu Mythos. Zbadaj serię tajemniczych zniknięć, najwyraźniej powiązanych z mrocznym kultem czczącym starożytne bóstwo. Niezależnie od ich planu, musisz położyć temu kres… lub zmierzyć się z niewypowiedzianymi konsekwencjami.

Po raz pierwszy w życiu Sherlock naprawdę się boi. Rozsądny i racjonalny człowiek, skonfrontowany z istotą z innego świata, która wymyka się wszelkiej logice, odkrycie to jest równie pouczające, co łamiące serce. Pogoń za prawdą doprowadza Sherlocka na skraj szaleństwa i jest to jedyna historia, której Watson nigdy nie opublikuje.

w 1884 roku, Sherlock Holmes: Obudź się Podnosi kurtynę na temat tego, jak Sherlock i John, którzy byli wtedy tylko współlokatorami, stali się znanym na całym świecie duetem zajmującym się rozwiązywaniem przestępstw.

Kluczowe cechy

  • Poznaj mity Cthulhu, jak wyobrażał sobie HP Lovecraft, i zmierz się z okropnościami Eldritch przekraczającymi ludzkie zrozumienie.
  • Walcz z wdzierającym się szaleństwem, szukając odpowiedzi na pytania, które nie mają żadnego logicznego wyjaśnienia.
  • Znajdź wskazówki, które poprowadzą Cię przez słynną Baker Street w Londynie, oddział psychiatryczny w Szwajcarii, niebezpieczne mokradła w Luizjanie i nie tylko.
  • Nowe wyobrażenie tytułu z 2008 roku: przebudowany od podstaw w silniku Unreal Engine, Sherlock Holmes: Obudź się Posiada nowoczesną grafikę i animację, rozbudowaną fabułę, wiele zadań pobocznych i nowe mechaniki, w tym wyjątkowe szaleństwo rozgrywki.

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

READ  Użytkownicy Slacka są przerażeni, gdy odkrywają wiadomości używane do trenowania sztucznej inteligencji

Trailer z datą premiery