28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pozwól, że opowiem Ci o tej doskonałej ładowarce ściennej USB-C

Pozwól, że opowiem Ci o tej doskonałej ładowarce ściennej USB-C

Znalezienie prawdziwej „idealnej” ładowarki ściennej wydaje się zadaniem niemożliwym. Wszyscy nosimy różne narzędzia. Zapotrzebowanie na energię naszych laptopów może się znacznie różnić w zależności od urządzenia. Niektórzy ludzie, jeśli to możliwe, starają się zmniejszyć obciążenie technologiczne w swojej torbie; Inni nie mają nic przeciwko noszeniu arsenału akcesoriów, o ile są przygotowani na każdą sytuację. (Kabla Mini USB-na-USB-C użyłem w torbie może dwa razy w ciągu czterech lat, ale nadal ma tam stałe miejsce w razie czego.)

Jeśli podróżujesz z niewielkim bagażem i masz tylko telefon i/lub tablet, nie jestem pewien Ładowarka Anker 30W Można go było pokonać. Sprawa się komplikuje, gdy zaczynasz potrzebować większej mocy lub większej liczby portów do pracy. W tym momencie możliwości mogą wydawać się nieograniczone.

W zeszłym tygodniu odebrałem Ładowarka ścienna Belkin USB-C 67 W W Best Buy. Myślę, że jest dość nowy, a to, co mnie w nim przyciągnęło, to fakt, że pomimo swoich stosunkowo niewielkich rozmiarów zawiera trzy porty. Większość innych ładowarek trójportowych, które widzę, nieuchronnie zawiera USB-A gdzieś w miksie i wiesz co? Nie interesuje mnie już to życie. Jest rok 2024. Teraz korzystam z USB-C. Nie ma powrotu. A jeśli podróżuję z kimś, kto ma tylko kabel do ładowania USB-A, zawsze znajdę w torbie przejściówkę USB-C.

Kolejnym powodem, dla którego naprawdę lubię Belkina, jest to, że ma jasno określone porty. Podają maksymalną moc wyjściową każdego gniazda USB-C — 67 W przy użyciu dowolnego z nich osobno — ale także moc, jaką uzyskasz, gdy wszystkie trzy będą aktywne jednocześnie. Nie ma żadnych głupich ikon laptopa lub telefonu do rozszyfrowania. To po prostu przydatne dane wydrukowane na urządzeniu. Nieco większy port zasilania jest oddalony od pozostałych dwóch, co ułatwia jego identyfikację z dużej odległości.

READ  Tak wygląda Ford Mustang siódmej generacji

Dzięki tej ładowarce mam mnóstwo miejsca do jednoczesnego zasilania iPada Pro 12,9 cala, Pixel Fold i aparatu Fujifilm. W razie potrzeby mogę zastąpić dowolne z nich moim Nintendo Switch. Te scenariusze wykluczają mój główny komputer, 16-calowy MacBook Pro z chipem Apple M1, a ta ładowarka Belkin nie spełnia wymagań. Cegła 96 watów który towarzyszył maszynie. Ale jeśli podłączysz pojedynczy kabel, w większości przypadków może to spowolnić ładowanie laptopa, a to wszystko, czego naprawdę potrzebuję, jeśli mam zamiar pracować w kawiarni przez kilka godzin. Nie edytuję tutaj wideo 8K; Moje największe obciążenie pracą kręci się wokół Lightrooma. Maksymalna moc wyjściowa 67 W wydaje się dostosowana do potrzeb MacBooka Air M2, ponieważ właśnie tyle potrzeba do szybkiego ładowania najsmuklejszego laptopa Apple.

Teraz prawdopodobnie zastanawiasz się: „Chris, a co z niestałymi portami?” I słyszę cię. Czasami masz wrażenie, że zużyty port lotniczy wypluwa ładowarkę, jeśli oddychasz w jego kierunku. Jednak do tej pory korzystałem z Belkina na kilku luźnych portach i myślę, że rozmieszczenie portów oferuje pod tym względem pewne zalety: Z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, że ​​przesuwanie wyższy Na ładowarce nie powoduje to destabilizacji, ponieważ może powodować opór skierowanego na zewnątrz portu.

Największą wadą tej ładowarki jest zdecydowanie jej cena. Za 45 USD możesz znaleźć tańsze opcje – zwłaszcza jeśli nie potrzebujesz trzech gniazdek. Nie mam wątpliwości, że firma Belkin kupuje je za takie akcesoria, dlatego błagam, abyś znalazł gdzieś tę rzecz w sprzedaży lub skierował na nią saldo karty podarunkowej Amazon lub Best Buy, jakie możesz mieć; To jest to, co zrobiłem. Na pewno będę mieć przy sobie moje sprawdzone ładowarki Anker na różne scenariusze. Ale dzięki potrójnym portom USB-C i kompaktowym rozmiarom jest to mój nowy zwycięzca, który można zabrać ze sobą wszędzie.

READ  Samsung Galaxy S22 Ultra – te zdjęcia pokazują, jak daleko Samsung zaszedł za Google

Fotografia: Chris Welsh/The Verge