5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Powtórka To Leslie Andrei Riseborough w kinach

Andrea Riseborough
zdjęcie: Jasona Mendeza (Obrazy Getty’ego)

następny Andrea RiseboroughWstrząsający Nominacja do Oscara za występ w do LesliegoFilm początkowo zarobił 27 000 $ podczas cichej premiery kinowej zeszłej jesieni, a film powróci do kin teraz, gdy zainteresowanie projektem zostało odnowione. Dla mnie Reporter z HollywoodI Zostanie ponownie wydany w „około sześciu lokalizacjach” w Ameryce Północnej, a następnie w dodatkowych kinach w Wielkiej Brytanii.

Podczas gdy najlepsi kandydaci do Oscarów zwykle promują swoje prace na kilka miesięcy przed sezonem nagród, urodzeni w Anglii Ptasznik Aktor wystartował ze swoją kampanią zaledwie kilka tygodni temu, kiedy rozpoczęło się głosowanie na nominacje. Wspieraj pocztę pantoflową i posty społecznościowe od gwiazd Hollywood, takich jak Jennifer AnistonA Courteney Cox, Minnie Driver i Demi Moore pojawili się z dnia na dzień, co wystarczyło, by zdobyć Riseborough podczas wczorajszego ogłoszenia tegorocznych nominacji. do LesliegoZwycięstwo można uznać za zwycięstwo wydawnictw niskoprofilowych, które nie mają za sobą ogromnych budżetów nagród, ale kampania była również krytykowana za pozornie nachalną. Violi Davis i Danielle Didwillerszanse na cięcie.

Wyreżyserowane przez Michaela Morrisa, do Lesliego Podąża za Riseborough jako samotną matką z Teksasu i jednorazową zwyciężczynią loterii, która walczy o ponowne nawiązanie kontaktu z synem. Film był dystrybuowany przez Momentum Pictures, które zagrało u boku Marek Maron przesuń do „rażąca niekompetencja” Aby zagrać w grę z nagrodami. (W Nieskończonym Multiwersie gdzieś jest oś czasu, w której Gwyneth Paltrow i Edward Norton tłoczyli się razem, aby Aubrey Plaza O nominacji do Oscara czarny niedźwiedź.)

Podczas Reporter z Hollywood Nie wspomniał o kilku teatrach do Lesliego Będąc teraz ponownie wydanym, więcej osób wkrótce zdecyduje, czy jest to mały film z wielkim sercem na dużym ekranie.

READ  Amanda Seyfried błyszczy na imprezie Variety's Power of Women 2022 w Nowym Jorku