7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Julian Sands: Brat obawia się, że zniknął na zawsze, ponieważ władze „nie mają dowodów” na jego lokalizacjęCNN

Nick Sands, brat Juliana Sandsa, powiedział brytyjskiemu tabloidowi, że wie, że „w moim sercu odszedł”, ponieważ władze Kalifornii kontynuują poszukiwania aktora.

Julian Sands Po raz pierwszy zgłoszono zaginięcie w rejonie Mount Baldy w Kalifornii 13 stycznia. Władze ogłosiły pod koniec wtorku, że chociaż znaleźli kolejnego zaginionego turystę, nie było śladu po piasku.

„Departament Szeryfa kończy drugi pełny tydzień poszukiwań zaginionego autostopowicza, Juliana Sandsa. Podjęto wiele działań poszukiwawczych naziemnych i powietrznych”, zgodnie z komunikatem prasowym Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino. „Do tej pory nie znaleziono pana Sandsa i nie znaleziono żadnych dowodów na jego obecną lokalizację”.

Drugi turysta, Jin Chung, 75-latek z Los Angeles, który był ostatnio widziany w niedzielę, został znaleziony „z pewnymi obrażeniami związanymi z pogodą i kontuzją nogi, ale był w stanie wydostać się z pomocy członków załogi”.

„Został zabrany do miejscowego szpitala na leczenie” – czytamy w komunikacie prasowym. „Żadne inne informacje nie są obecnie dostępne”.

Władze poinformowały, że kontynuują poszukiwania 65-letniego Sandsa, który jest najbardziej znany z ról w „Pokoju z widokiem”, „Polach śmierci” i „Arachnofobii”.

jego starszy brat Porozmawiaj z Craven Herald & Pioneer o swoich obawach przed zniknięciem brata.

„Nie został jeszcze uznany za zaginionego i uznany za zmarłego, ale w głębi serca wiem, że odszedł” – powiedział Nick Sands. „Niezależnie od tego, czym jest rywalizacja między rodzeństwem, byłoby tak, jakby on tam wyszedł i udowodnił, że się mylę”.

Starszy Sands mówił także o zamiłowaniu brata do pieszych wędrówek.

„Kiedy był w Los Angeles, jego ulubionym miejscem było pasmo górskie Mt Baldy, jeździł tam tak często, jak tylko mógł” — powiedział Sands. „Julian lubił mówić:„ Nigdy nie mam wakacji, ale od czasu do czasu robię sobie przerwę ”- cóż, teraz odpoczywa w miejscu, które naprawdę aprobuje”.

W swoim oświadczeniu władze ostrzegały: „Wielu wędrowców, zarówno doświadczonych, jak i początkujących, nie docenia stromego terenu, nieprzewidywalnej pogody i silnych wiatrów, które pojawiają się w naszych regionach górskich” i radziło „wędrowcom, aby unikali niebezpiecznych obszarów górskich, takich jak Mount Baldy, w To miejsce. Czas.

READ  Kevin Bacon mówi, że stracił „większość” swojej fortuny na rzecz Berniego Madoffa