15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Powiadomienie o promocji: lot do Finlandii, na Litwę i do Polski już od 440 USD za podróż w obie strony

Powiadomienie o promocji: lot do Finlandii, na Litwę i do Polski już od 440 USD za podróż w obie strony

Mamy dla Was kolejną dużą europejską wyprzedaż, o której chcemy Wam opowiedzieć.

Finnair, flagowa linia lotnicza Finlandii, oferuje zniżki na loty w obie strony do różnych miejsc w Europie ze swojej siatki miast w USA. W sprzedaży prezentowane są Helsinki, Wilno, Litwa, Ryga, Łotwa i Warszawa w Polsce. Finnair obniżył także ceny lotów do indyjskiego Delhi.

Niektóre ceny, które widzieliśmy, sięgają zaledwie 440 dolarów za podróż do Europy. Sprzedaż obejmuje loty z sześciu miast w USA, w tym Chicago, Dallas, Los Angeles, Miami, Nowego Jorku i Seattle.

Okno podróży w przypadku lotów Finnair ze zniżką przypada głównie na okres od października 2024 r. do lutego 2025 r., a najlepsza dostępność i ceny są dostępne w listopadzie. Większość tras obejmuje transfery.

Umowa dotyczy podstawowego pakietu biletów ekonomicznych Finnair w klasie Economy Light, która obejmuje bilet ekonomiczny, bezpłatny bagaż podręczny i przedmiot osobisty. Bagaż rejestrowany kosztuje 70 dolarów w jedną stronę.

Podstawy kontraktu

Linie lotnicze: Finnair

ścieżki: Chicago, Dallas, Los Angeles, Miami, Nowy Jork i Seattle do różnych miast europejskich oraz Delhi w Indiach

Jak zarezerwować: Iść stronie internetowej Finnaira i dokonaj rezerwacji bezpośrednio w linii lotniczej; Podróż należy zarezerwować do 11 czerwca

Daty podróży: Dostępne od października 2024 r. do lutego 2025 r

Codzienny biuletyn

Nagradzaj swoją skrzynkę odbiorczą codziennym biuletynem TPG

Dołącz do ponad 700 000 czytelników, aby otrzymywać najświeższe informacje, szczegółowe przewodniki i ekskluzywne oferty od ekspertów TPG

Modele samolotów

Sposoby w tej sprzedaży:

  • Z międzynarodowego lotniska O’Hare w Chicago (ORD) do międzynarodowego lotniska w Wilnie (VNO) – 481 USD
  • Międzynarodowy port lotniczy Los Angeles (LAX) do lotniska w Rydze (RIX) na Łotwie – 503 USD
  • Międzynarodowe lotnisko w Miami (MIA) na lotnisko Chopina w Warszawie (WAW) – 482 USD
  • Johna F. z Nowego Jorku. Międzynarodowe lotnisko im. Kennedy’ego (JFK) Międzynarodowe lotnisko Indiry Gandhi (DEL) – 757 USD
READ  To nie jest dowód: zaprzeczenie przez Joe Bidena strajku Zełenskiego w Polsce | Wiadomości ze świata

Strona internetowa Finnair jest przyjazna dla użytkownika. Możesz wyszukać najniższą miesięczną stawkę, klikając pole „Wyjazd: Wybierz datę”.

Finnara

Otrzymasz widok kalendarza. Przejdź do miesiąca, w którym chcesz podróżować i rozpocznij wyszukiwanie. Poniższy zrzut ekranu przedstawia ceny lotów z Nowego Jorku do Helsinek w lutym.

Finnara

Johna F. Oto plan podróży za 446 USD w obie strony z międzynarodowego lotniska im. Kennedy’ego na lotnisko w Helsinkach. Jak widać na powyższym widoku kalendarza, w lutym masz wiele opcji w tej cenie.

Finnara

Możesz polecieć z Nowego Jorku na lotnisko w Rydze i zwiedzić historyczne Stare Miasto w Rydze w listopadzie już za 440 dolarów.

Finnara

Możesz także polecieć z JFK do DEL za mniej niż 800 USD w obie strony. Ta trasa dotyczy lutego, ale styczeń jest również dostępny w tej cenie.

Finnara

Loty z Miami do Polski są dostępne jesienią za mniej niż 500 dolarów w obie strony. Znaleźliśmy wiele tras z międzynarodowego lotniska w Miami na lotnisko Chopina w Warszawie w listopadzie za jedyne 482 USD za podróż w obie strony, co jest świetną ceną.

Finnara

W tej promocji dostępne są także loty w obie strony na Litwę. Możesz polecieć z międzynarodowego lotniska O’Hare w Chicago na międzynarodowe lotnisko w Wilnie na Litwie w listopadzie za 465 dolarów.

Finnara

Oto świetna oferta dla podróżujących po zachodnim wybrzeżu. Koszt podróży z międzynarodowego lotniska w Los Angeles do Warszawy wynosi zaledwie 443 USD w obie strony.

Finnara

Zmaksymalizuj swoje zakupy

Zdecydowanie skorzystaj z tego Karta kredytowa pozwala uzyskać dodatkowe punkty za bilet lotniczy, takie jak:

dolna linia

Jeśli skorzystasz z tej oferty i odwiedzisz Estonię w grudniu, nie przegap Jarmarku Bożonarodzeniowego w Tallinie. Zakłada się Jeden z najlepszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie.

Obrazy Risto0/Getty

Powiązana lektura: