12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polskie pieniądze proszą Martineza o koszulkę Messiego

Polskie pieniądze proszą Martineza o koszulkę Messiego

Obrońca Polski Matty Cash zwrócił się ze specjalną prośbą do kolegi z drużyny Aston Villi i bramkarza Argentyny Emiliano Martineza o koszulkę Lionela Messiego przed spotkaniem na mundialu.

Odpowiednicy z Premier League, Cash i Martinez, staną się rywalami 30 listopada, kiedy Polska zmierzy się z Argentyną w grupie C.

Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź kanał Google News Channel Daily Star.

Zapytany, czy był w kontakcie z Martinezem przed meczem, Cash powiedział dziennikarzom w sobotę: „Nie ma mowy. Poprosiłem go o koszulkę Messiego, jeśli to możliwe.

„Oczywiście, kiedy wychodzimy na boisko, stajemy się rywalami Villi, mimo że jesteśmy kolegami z drużyny. To kolejny ważny mecz przeciwko silnemu przeciwnikowi”.

W Katarze urodzony w Anglii obrońca Cash rozegra swój pierwszy duży mecz z Polską po uzyskaniu obywatelstwa w zeszłym roku.

25-latek, który ma na koncie siedem występów w reprezentacji Polski, zakwalifikował się do obywatelstwa dzięki matce i dziadkowi.

„Każdy marzy o grze w dużym turnieju, a teraz, gdy jest tutaj (na Mistrzostwach Świata), jest to naprawdę ekscytujące” – powiedział Cash.

„Uwielbiam presję i myślę, że gra w Premier League to presja… Chcę udowodnić, że jestem na największej scenie i nadszedł czas, aby to zrobić”.

Polska rozpocznie swoją kampanię Pucharu Świata we wtorek przeciwko Meksykowi, który Gasch określił jako bardzo mocną drużynę.

„Meksyk jest dobry, ale musimy wierzyć, że jesteśmy lepsi” – powiedział. „W naszym obozie musimy skupić się na sobie i naprawić siebie”.

READ  Polska idzie na wojnę (werbalnie) z Politico, konserwatywnym przywódcą Europy