7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polski bramkarz pociesza płaczącego syna po porażce Polski z Francją

Porywający wysiłek Polski przeciwko Francji został zniweczony przez błyskotliwość Kyliana Mbappe, który strzelił dwa wspaniałe gole w wygranym przez Les Bleus 3:1 meczu 1/8 finału.

Polski bramkarz pociesza syna po porażce Polski z Francją

Kiedy wyjadą Mistrzostwa ŚwiataPolscy piłkarze mogą być dumni ze swoich występów, zwłaszcza ich bramkarz Wojciech Szczęsny We wszystkich meczach swojej drużyny prezentował znakomitą formę.

Bramkarz Polski Wojciech Szczęsny pociesza syna po meczu z PolskąTwitter/@CerfiaFoot

Szczęsny obronił dwa kluczowe rzuty karne, aby Francja nie wygrała 3:1 w 1/8 finału.

Polski stoper nie miał czasu na zastanawianie się nad rozczarowującym wynikiem, ponieważ musiał od razu skupić się na pocieszaniu w tunelu syna, który płakał na wieść o porażce Polski.

Szczęsny spędził prawie minutę na przytulaniu i pocieszaniu syna oraz przepraszał za zawiedzenie swojego fana numer jeden.

Wojciech Szczęsny był najlepszym bramkarzem Mistrzostw Świata FIFA 2022

Bramkarz Juventusu był chwalony za swoje znakomite występy Mistrzostwa Świata FIFA 2022. Jedyny bramkarz, który obronił dwa rzuty karne na światowych imprezach – przeciwko Arabii Saudyjskiej i drugi przeciwko Lionelowi Messiemu.

Wyjazd Polski na mundial zakończył się fiaskiem 3:1 z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022.

Juventus agencji Reutera

Olivier Giroud strzelił przełomowego gola dla Francji w 44. minucie, przełomowego gola dla napastnika, który wyprzedził Thierry’ego Henry’ego jako rekordowy strzelec wszechczasów we Francji.

Następnie Kylian Mbappe strzelił dwa klasyczne gole, dając Francji prowadzenie 3:0. Robert Lewandowski wyciągnął jedną bramkę dla Polski z rzutu karnego, ale było już za późno, by wicemistrzowie grupy C wrócili do gry.

READ  Martwe ryby w rzece Odrze na granicy polsko-niemieckiej sondy szybkiego zanieczyszczenia

Francja zmierzy się teraz z Anglią w ćwierćfinale po pokonaniu Three Lions Senegal 3:0 w meczu 1/8 finału.

Wszyscy ćwierćfinaliści będą czuli, że mają uzasadnioną szansę na finał na stadionie Lucille w niedzielę, 18 grudnia. W tym momencie wszystkich ośmiu drużyn dzieliłyby tylko trzy zwycięstwa od zdobycia trofeum Pucharu Świata.

Aby uzyskać więcej popularnych historii, śledź nas telegram.