29 września, 2024

Półfinały i finały olimpijskich zapasów – dzień 3 – aktualizacje na żywo

Półfinały i finały trzeciego dnia rozpoczynają się o 12:15 czasu wschodniego. Śledź nas tutaj, aby otrzymywać aktualizacje na żywo i wyniki meczów.

Sarah Hildebrandt będzie walczyć o złoty medal w kategorii 50 kg z nową zawodniczką po tym, jak Hindus Vinesh Phogat nie osiągnął wymaganej wagi. Hildebrandt zmierzy się z Kubańczyką Yusnelis Guzman, przeciwniczką, którą pokonała na Mistrzostwach Panamerykańskich w 2023 roku.

Dom Parish (53 kg) przegrał w pierwszej rundzie z Japończykiem Akarai Fujinami, ale nadal walczy o brązowy medal, jeśli Fujinami dotrze do finału.

Półfinały

GR 67 kg: Parviz Nasibov (Ukraina) pokonał Hasrat Jafarov (Azerbejdżan) 3-3

Pierwsza część: Gafarow zdobył ujemny punkt i otrzymał kopnięcie po ziemi. Nasipow zdobył dwa punkty ekspozycji, zmieniając swoją pozycję na podnośniku Javarov. Azerbejdżan odwołał się od apelacji. Wyzwanie wygrane. Sędziowie ogłosili wynik 2-2 po wymianie, a obaj zapaśnicy otrzymali punkty za walkę. Jawarow prowadzi 3-2.

Druga tercja: Nasipow prowadził ujemnym punktem i miał szansę na awans. Gafarow przerwał próby strat, ale Nasipow nadal prowadził 3-3. Nasipow utrzymał zwycięstwo 3:3 i zapewnił sobie miejsce w finale o złoty medal.

GR 67 kg: Saeed Esmaili (Iran) pokonał Slavika Galstyana (Armenia) 10:4

Pierwsza tercja: Ismaili oddał pierwszy strzał szerokim uderzeniem na 1 minutę i 45 sekund przed końcem meczu. Ismaili zdobył cztery punkty po unieruchomieniu ciała, ale Galstyanowi udało się unieruchomić głowę kontrakopnięciem, zdobywając dwa punkty i zapewniając zwycięstwo. Zarzucił Iranowi, że ruch ten zeszedł z boiska. Wyzwanie wygrane. Strajk zostaje odwołany, a Ismaili prowadzi 7:0. Na 30 sekund przed końcem Galstyan trafił za czteropunkt w głowę, ale Esmaili odwrócił sytuację i do przerwy wyszedł na prowadzenie 9-4.

Druga tercja: Ismaili strzelił gola po 1 minucie i 52 sekundach i prowadził 10-4. Później nie strzelił już żadnego gola. Ismaili wygrał 10-4 i weźmie udział w finale o złoty medal.

READ  2022 Big Ten Tournament arc, harmonogram: aktualizacje na żywo, wyniki koszykówki uniwersyteckiej, łuki i tabele

GR 87 kg: Alireza Mohammadibani (Iran) nad Zhanem Belenyukiem (Ukraina) 3:3

Pierwsza tercja: Belenjuk zdobywa ujemny punkt i schodzi z boiska na 1:13 minuty przed końcem meczu, wychodząc na prowadzenie 3:0.

Druga tercja: Mohameddiyani zdobył swój pierwszy punkt na boisku, a następnie mocnym strzałem zdobył dwa punkty, dając swojemu zespołowi prowadzenie 3-3. Belenwick prawie strzelił wysokiego gola, ale sędzia uznał, że był to faul nogi, więc punkty nie zostały przyznane.

GR 87 kg: Semen Novikov (Bułgaria) pokonał Davida Losonziego (Węgry) 3:1

Pierwsza tercja: Losonzi strzelił pierwszego bezbramkowego gola na 1:30 przed końcem, dotarł do połowy drogi do schodów ruchomych, ale nie był w stanie zapewnić sobie straty.

Druga tercja: Novikov strzelił gola po bezbramkowej przewadze na 2:10 przed końcem meczu, próbował podnieść piłkę, ale nie udało mu się zdobyć bramki. Novikov prowadzi 1-1 pod względem kryteriów. Stwierdzono trzecią negatywną decyzję i Lusonzi dostał drugą szansę, ale nie był w stanie wykorzystać swojej kolejki. Nowikow nadal prowadzi 1:1. Novikov dodał kolejny punkt po zejściu z boiska na 17 sekund przed końcem. Wyzwanie od Węgier. Przegrałem wyzwanie. Nowikow wygrał 3:1

53 kg: Lucia Yepez (Ekwador) pokonała Annikę Wendel (Niemcy), 10:0

Pierwsza tercja: Yepez strzelił pierwszego gola po kopnięciu z dołu i wyszedł na prowadzenie 2:0 na 2:27 przed końcem meczu. Yepez ponownie strzelił drugiego gola, prowadząc 4:0 na 1:20 minuty przed końcem meczu. Wendel ostrzegł, zwiększając prowadzenie Yepez 5:0 do przerwy.

Druga tercja: Yepez uderza Wendella szerokim strzałem i zdobywa kolejny punkt na prowadzenie 6:0. Wendel nie trafia w strzał, Yepez odpowiada powaleniem, zamienia piłkę w punkt taktyczny 10-0 i zapewnia sobie miejsce w finale o złoty medal.

READ  Faza grupowa Ligi Mistrzów UEFA losowanie fazy grupowej

Mistrzostwa Świata Żywności 53 kg: Akari Fujinami (Japonia) Tek Qianyu Pang (Chiny) 10-0

Pierwsza kwarta: Fujinami strzelił gola na skraju pola karnego w połowie tej tercji i wyszedł na prowadzenie 2:0. Następnie Fujinami pociągnął go za ramię i na minutę przed końcem wyszedł na prowadzenie 4:0. Następnie Fujinami oddał niski strzał na 30 sekund przed końcem, po czym zapanowało zamieszanie i ostatecznie do przerwy wypracował sobie prowadzenie 6:0.

Druga tercja: Fujinami strzelił kolejnego niskiego strzału i rozpoczął partię z prowadzeniem 8:0. Fujinami zakończył mecz na 1 minutę i 20 sekund przed końcem z jednopunktową przewagą. Fujinami wygrało 10:0, co dało Domowi Parrishowi szansę na brązowy medal.

Mecze medalowe

GR 77 kg Brąz – Malkas Amoyan (Armenia) nad Aramem Vardanyanem (Uzbekistan) 6-5

Pierwsza część: Amoyan po objęciu prowadzenia 2:0 kontynuuje pracę, a następnie mocnym strzałem zza boiska zdobywa cztery punkty i prowadzi 6:0.

Druga tercja: Vardanyan został wyraźnie obalony, ale sędziowie odgwizdali faul na nodze. Nie obliczono żadnego spadku. Negatywność obliczono na Umajjadów. Vardanyan zdobył ujemny punkt, ale nadal prowadził 8-3, gdy obaj gracze wymienili się odbiorami. Uzbekistan odwołał się od tej decyzji. Wyzwanie wygrane. Vardanyan strzelił cztery gole w wymianie, ale Amoyan prowadził 6-5. Kilka wściekłych prób Vardanyana w ostatnich sekundach nie przyniosło żadnego wyniku. Amoyan utrzymał zwycięstwo 6:5 i zdobył brązowy medal.

GR 77 kg Brąz – Sanan Suleymanov (Azerbejdżan) – Akzul Mahmudov (Kirgistan)

Pierwszy okres:

GR 77kg Złoto – Nao Kosaka (Japonia) vs Demyo Zadrayev (Kazachstan)

GR 97 kg Brąz – Gabriel Rosselló (Kuba) – Rustam Asakalov (Uzbekistan)

GR 97 kg Brąz – Mohamed Gabr (Egipt) – Uzor Dzhuzubekov (Kirgistan)

GR 97 kg złota – Artur Aleksanyan (Armenia) – Mohammad Hadi Sarafi (Iran)

READ  Harmonogram Detroit Lions na rok 2024 powtarza frustrujący trend z ostatniej dekady

Brązowy medal na Mistrzostwach Świata w wadze średniej 50 kg – Oksana Levash (Ukraina) vs. Yui Susaki (Japonia)

Brąz WFS 50kg – Otjonjargal Dolgorjav (Mongolia) – Zhiqi Feng (Chiny)

Złoty medal do 50 kg na Mistrzostwach Świata w Rugby – Yusnelis Guzman (Kuba) vs. Sarah Hildebrandt (USA)