19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Połączenie Dereka Rose’a z Galenem Bronsonem może doprowadzić do Knicks

Połączenie Dereka Rose’a z Galenem Bronsonem może doprowadzić do Knicks

Wartość Dereka Rose’a może przekroczyć to, co mógłby wyprodukować na Ziemi dla Knicksów. Sama jego obecność może nadać priorytet wolnej agencji.

Bramkarz weteran to kolejny łącznik między Knicks a Pożądany bramkarz Galen BronsonIch więź sięga lat formacyjnych Bronsona w Illinois, kiedy Rose był główną gwardią Bullsów, a Bronson marzył o tym, by pewnego dnia zagrać w NBA.

„Galen przeprowadzał się do obiektu Bulls i trenował z zawodnikami Bulls” – powiedział Pat Ambrose, trener Bronson w Adlai Stevenson High School, który wciąż jest z nim blisko, powiedział The Post w wywiadzie telefonicznym. „Tutaj zaprzyjaźnił się z Derekiem Rose. Więc twoja historia sięga głębiej z Knicksami. Derek widział, że młody Galen był bardzo dobrym graczem, Derek był dzieckiem w Chicago i naprawdę zaczął trenować Galena w koszykówce. „

W tym czasie ojciec Bronsona, Rick, był asystentem członka sztabu szkoleniowego Toma Tibodo, tę samą rolę, którą odgrywa teraz w Knicks. To kolejna warstwa, oprócz relacji Bronsona z Tibodo, prezydenta Leona Rose i dyrektora generalnego Williama Wesleya – plus fakt, że syn Rose, Sam, jest agentem Bronsona – może pracować dla Knicksów, gdy chcą stać się utalentowani. Ma 25 lat i jest poza karierą.

Galen Bronson i Derek Rose
Aplikacja Getty Images

że oni Zacząłem tworzyć przestrzeń do pensji Czwartek Aby zapłacić duże pieniądze Bronsonowi, handlując od pierwszej rundy i rozdając Kemba Walker z Pistons, tworząc teraz 18 milionów dolarów w pokoju. Wciąż jest wiele do zrobienia, a Alec Burks i Nerlens Noel prawdopodobnie wprowadzą się, więc Knicks mogą uczynić byłą gwiazdę Villanova kuszącą propozycją. Bronson dorastał w południowym New Jersey, zanim przeniósł się do Lincolnshire w stanie Illinois, gdzie uczęszczał do gimnazjum i nadal ma korzenie w okolicy, posiadając dom na Jersey Shore. Jego matka, Sandra, jest wielką fanką piłki nożnej drużyny Giants.

READ  Indy 500: Kultowy wyścig sportów motorowych rozpocznie się po opóźnieniach spowodowanych trudną pogodą

„Jestem pewien, że Leon Rose zagra wszystkie te relacje” – powiedział Ambrose. „Nie byłbym zaskoczony [if he wound up with the Knicks]. …pozytywną rzeczą w Knicks jest to, że raz wybrał się do domu [for college] I był sukces. Mógł znowu wrócić do domu.

Trener dodał później: „Kocha Dallas i wiem, że kocha Dallas. Ale jest… [New] Jersey/mężczyzna z Nowego Jorku”.

Priorytet Bronsona pozostaje nieznany. Według Ambrose’a, wybierając szkołę, Villanova wybrała Michigan i Illinois z wielu powodów. Jak powiedział jego trener, Bronsonowi spodobał się pomysł powrotu na północny wschód i dołączenia do udanego programu. Nie przeszkadzało mu, że jako amerykański McDonald’s początkowo zajmował tylne siedzenie za Ryanem Arsedicono i nie miał piłki w rękach od skakania, jak to robił w innych szkołach. Ta bezinteresowność może zadziałać przeciwko Knicksom, którzy sprzedają dwukrotnego narodowego mistrza, mając szansę na większą rolę.

Tymczasem Mavericks są w znacznie lepszej sytuacji jako marka po dotarciu do finału Konferencji Zachodniej, w której Bronson odgrywa główną rolę, choć jako skrzydłowy Luka Doncic.

„Bycie facetem, którego nie powiedziałbym, byłoby dla niego świetną rzeczą” – powiedział Ambrose. „Wkłada piłkę w swoje ręce, każdy gracz NBA tego chce, ale chce wygrać. Wiem, że wygrywanie jest dla niego ważne i wiem, że coś, z czego jest naprawdę dumny, prowadzi do zwycięstw i zwycięstw. To zawsze jest jego celem.”

Najwyraźniej na tydzień przed rozpoczęciem bezpłatnego okresu agencyjnego nadal istnieje duża niepewność. Knicks wciąż potrzebuje więcej miejsca na kaptur. Chociaż Ambrose powiedział, że nie byłby zaskoczony, gdyby Bronson dostał Knicks, jego była gwiazda również lubi grać z Mavericks, którzy mogą dać mu pięć więcej niż cztery Knicks. W Dallas, były typ drugiej rundy rozwinął się w silnego gracza NBA i opuścił długą fazę playoff, w której był poniekąd supergwiazdą, osiągając średnio 21,6 punktu na mecz.

READ  DeMar DeRozan „zrobił z niego osobistą zemstę”, aby przejąć kontrolę nad zespołami, które złożyły mu złe oferty kontraktowe

Nie jest również jasne, ile pieniędzy Mavericks są gotowi zapłacić za utrzymanie Bronsona, jeśli zamierzają iść na dodatkowe podwórko, jak wydają się skłonni zrobić Knicks.

„Niewiele pieniędzy mówi, ale o ile więcej pieniędzy?” – zapytał Ambroży. „Jeśli Dallas trochę go obrazi niską ofertą piłki, a Nowy Jork pokaże, że naprawdę go chce, może odwrócić sytuację.

„Jest także facetem, który wie, że może pomóc zbudować zwycięzcę, może nad tym pracować, a przyszłość w NBA może być efemeryczna, czy to kontuzja, drafty i tym podobne. Oczywiście zna Toma Tibodo bardzo dobrze i wie facet wie, jak budować zwycięzców.

The Knicks podobno dodali drugiego zawodnika do kontraktu napastnika Garrison Brooks z wystawy Exhibit 10. Brooks o długości 6 stóp i 9 cali spędził ostatni rok w Mississippi, zdobywając średnio 10,4 punktu, 6,6 zbiórki i strzelając 34,2 procent z dystansu 3 punktów. Wcześniej uczęszczał do Północnej Karoliny.

W czwartek wieczorem bramkarz Knicks, Jean Montero, podpisał umowę na wystawę 10. Montero o długości 6 stóp i 2 stóp pochodzi z nowej ligi licealnej, Overtime Elite, która płaci graczom. Umowa Exhibit 10 zawiera zaproszenie na zgrupowanie i ligę letnią.