24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Podsumowanie dziesiątego sezonu The Masked Singer: ujawniono zwycięzcę i wicemistrza

Podsumowanie dziesiątego sezonu The Masked Singer: ujawniono zwycięzcę i wicemistrza

UWAGA SPOILER: Nie czytaj dalej, jeśli nie oglądałeś dwugodzinnego finału 10. sezonu „The Masked Singer”, który został wyemitowany 20 grudnia w stacji Fox.

Dzięki tobie Ne-Yo przeżył najlepsze chwile w serialu Foxa The Masked Singer. Artysta wygrał w środowy wieczór dziesiąty sezon tego hitowego serialu, stając się najnowszą gwiazdą ujawnioną w tym sezonie. Zwyciężył Ne-Yo, wykonując utwór „Rhythm Nation” Janet Jackson. „Take a Bow” Rihanny, zanim okazało się, że jest krową.

Gwiazda „Dukes of Hazzard”, John Schneider, był wicemistrzem sezonu, występując jako Donut. Trzecie miejsce zajęła gwiazda „Pretty Little Liars” (i była uczennica szkoły średniej w Moanalua) Janel Parrish, która okazała się być jeleniem. Na czwartym miejscu, co również ujawniono w środowy wieczór, znalazła się zdobywczyni nagrody Grammy Macy Gray w roli Królowej Morza.

„Miałam szczęście, że odniosłam w swojej karierze wiele sukcesów. I uwierz mi, jestem wdzięczny. Mimo że zdobyłam nagrodę Grammy, nie widziałam tego momentu” – powiedziała Ne-Yo/Cow w nagrany wcześniej pakiet „Zamaskowana piosenkarka”. W ogóle w telewizji.” „Nigdy nie miałem okazji wygłosić przemówienia z okazji przyjęcia. A co najważniejsze, nigdy nie miałam okazji podziękować osobie, dzięki której to wszystko było możliwe: mojej matce. Pomogła wielu innym artystom spełnić ich marzenia i umożliwić ich wielkie chwile. Ale czasami czuję, że tak naprawdę nie przeżyłem swojego momentu. Być rozpoznawalnym nie tylko jako artysta, ale jako twórca. Ale tutaj na pewno poczułam ten blask… Mam nadzieję, że kiedy zdobędę Trofeum Złotej Maski, po tylu latach będę mogła w końcu przeczytać moje przemówienie.

Schneider wzbudził wiele emocji wśród panelistów programu — zwłaszcza Kena Jeonga — za to, że wypowiadał się na temat śmierci swojej żony na początku tego roku i tego, jak „Zamaskowany piosenkarz” był częścią jego procesu zdrowienia.

READ  Możliwy skrzydłowy WWE w sprawie Becky Lynch

„Bycie tutaj było naprawdę dobrym doświadczeniem, ponieważ większość ludzi nie wie, że kocham śpiewać” – powiedział Schneider Donat. „Moja żona powie: «Nie rozumiem». Nagrałem 18, 19 albumów. Miej pięć piosenek numer 1. Dziesięć lub 15 najlepszych piosenek. Było wiele rzeczy, ale nikt nie wiedział, że śpiewasz. Więc dwa lata temu powiedziała: „Hej, kochanie, wystąpimy w The Masked Singer”. Dzięki temu ludzie w końcu zobaczą, co potrafisz. To dla mnie naprawdę spełnienie marzeń, bo dzięki temu mogę ją uhonorować. Każdy występ był dla niej listem miłosnym. Wiem, że była ze mną na scenie na każdym kroku.

Wśród panelistów Ne-Yo został dostrzeżony w roli krowy przez Robina Thicke i Nicole Scherzinger. Ken Jeong powiedział, że to Asher, a Jenny McCarthy Wahlberg poszła z Billym Porterem.

Jeśli chodzi o Donuta, McCarthy i Wahlberg odkryli, że był to John Schneider. Scherzinger myślał, że to Engelbert Humperdinck, podczas gdy Thicke nazwał go Tom Jones, a Jeong się zgodził.

W przypadku Ghazala nikt by nie odgadł Barışa. Thicke, McCarthy i Wahlberg nadali imię Ashley Tisdale. Jeong myślał, że to Constance Wu. Scherzinger wybrał Ginę Rodriguez.

Jeśli chodzi o Królową Morza, to może było to trochę oczywiste – dlatego wszyscy czterej paneliści byli jednomyślni. Scherzinger pierwszy to zrobił, nazywając Macy Gray, a Thicke, McCarthy, Wahlberg i Jeong wszyscy poszli w tym samym kierunku.

Piosenkarką, która jako pierwsza głosowała z najmniejszą liczbą głosów wieczoru, była Macy Gray w roli Królowej Morza. Następna była Janel Parrish w roli jelenia, pozostawiając Johna Schneidera w roli pączka i Ne-Yo w roli krowy, aby każdy z nich zaśpiewał inną piosenkę, aby wyłonić zwycięzcę.

Ne-Yo jako krowa, John Schneider jako Donut, Macy Gray jako Sea Queen i Janel Parrish jako Gazelle, dołączają do Johna Oatesa jako Anteater, Keysia Cole jako Candelabra, Sebastiana Bacha jako Tiki, Ginuwine jako Husky, Ashley Parker Angel jako S’more, Metta. World Peace jako Cuddle Monster, Luann de Lesseps jako Hibiscus, Tyler Posey jako Hawk, Billie Jean King jako Royal Hen, Michael Rapaport jako Pickle, Tom Sandoval jako nurek, Anthony Anderson jako Rubber Ducky i jednorazowa gościnna gwiazda Demi Lovato jako Anonymouse . Sezon 10 ujawnił także dotychczasowe gwiazdy.

READ  Emily Ratajkowski występuje w maleńkich czarnych, dopasowanych kozakach za kolano - ten blask po rozwodzie jest prawdziwy!

Finał „Zamaskowanego piosenkarza” rozpoczął się od zaśpiewania przez czterech finalistów utworu „What I Like About You” zespołu Romantics.

„The Masked Singer” zadebiutował w tym sezonie w nowej odsłonie, obejmującej trzy serie, po których nastąpiły półfinałowe odcinki Battle Royale. Sezon obejmuje także powrót uczestników Dzikiej Karty, z jedną Dziką Kartą przyznaną każdej grupie, a „Ding Dong Keep It On Bell” powrócił również w półfinałowych odcinkach Battle Royale, gdzie sędziowie wybrali Gazelle z eliminacji.

Sezon 10, w którym wzięło udział szesnastu popularnych piosenkarzy, zawierał nowe kostiumy, w tym „Donut”, „Mrówkojad”, „Jastrząb”, „Hibiskus”, „Diver”, „Gazelle”, „Royal Hen” i „Husky”, „Tiki” oraz „Tiki”. Marynata naturalnej wielkości, gumowa kaczka, świeczniki, krowa, królowa morza, anonimowa i S’More. Wrócił także, aby uczcić dziesiąty występ wcześniej ujawnionych gwiazd od czasu powstania programu. Według programu uczestnicy dziesiątego sezonu „mogą się pochwalić 40 medalami, 33 nominacjami do nagrody Grammy, siedmioma nagrodami Hall of Fame, trzema nagrodami za całokształt twórczości i ponad 50 tatuażami”.

Odcinki sezonu zawierały hołd dla Eltona Johna. „Noc Trolli” powiązana z listopadową premierą „Trolls Band Together” studia DreamWorks Animation; „Harry Potter Night” emitowany jest w tygodniu Halloween; „Noc NFL”; „Dobry strzał”; „Dyskoteka”; „Noc 2000”; „chcę się kołysać”; Oraz „Ścieżka dźwiękowa mojego życia”. W sezonie 10 powraca gospodarz Nick Cannon wraz z panelistami Jenny McCarthy Wahlberg, Nicole Scherzinger, Ken Jeong i Robin Thicke.

Oto końcowe występy w odcinku z tego tygodnia:

Krowa „Zamaskowana piosenkarka” (Michael Baker/Fox)
Pete Tatusiowie

Zwycięzca: Krowa (Ne-Yo)

Piosenka: „Rhythm Nation” Janet Jackson; „Take a Bow” Rihanny

Malarskie domysły: Ne-Yo, Leslie Odom Jr., Taye Diggs, Usher, Billy Porter

pomysł: „Byłem fanem tego programu, zanim tu przyjechałem. Zawsze chciałem wystąpić w tym programie. To już spełnienie moich marzeń. Jestem w dobrej formie.

Komentarz audio do pakietu: „Początkowo zdecydowałam się zostać Krową, ponieważ pomyślałam, że to naprawdę fajny sposób na zmylenie moich przyjaciół w komisji. Ale chociaż jestem przyzwyczajona do noszenia różnych kapeluszy, bycie tutaj stanowi dla mnie całe wyzwanie nowy sposób. Musiałem nauczyć się na nowo, jak w pełni wyrazić siebie. Od sposobu, w jaki się poruszam, po sposób, w jaki tańczę. Kiedy osiągasz mój poziom sukcesu i sławy, pojawiają się pewne oczekiwania i presja, aby występować w ten sam stary sposób. Więc to jest wspaniale było przyjąć tę zupełnie nową osobowość. W pewnym sensie zostałam krową. Co za hołd dla mojej mamy, która pokazała mi, że można być silnym i wrażliwym. Więc dziś wieczorem zamierzam przekazać tę samą dzikość w tym celu. Abym mógł to wygrać. Dla niej i dla wszystkich silnych kobiet, które uczyniły mnie tym, kim jestem dzisiaj.

Poprzednie utwory: „Bones” Imagine Dragons; „Skarb” Bruno Marsa; „Cry Me River” Justina Timberlake’a; „Ring My Bell” Anity Ward

Poprzednie domysły panelu: Sean Stockman, Usher, Leslie Odom Jr., Trey Songz, Ne-Yo, Mario, Nelly, Jason Derulo, Taye Diggs

Donut „Zamaskowany piosenkarz” (Michael Baker/FOX)

Wicemistrz: Donut (John Schneider)

Piosenka: „You’re So Beautiful” Joe Cockera; „Drifting Away” Dobiego Graya

Malarskie domysły: Engelberta Humperdincka, Toma Jonesa, Johna Schneidera

pomysł: „Moja piękna żona jako pierwsza powiedziała, że ​​chce, żebym wystąpił w tym programie. Możliwość sprawdzenia tego na jej liście życzeń sprawiła mi ogromną radość.

Komentarz audio do pakietu: „Wziąłem udział w tym konkursie w najgorszym momencie mojego życia. Ale mówię wam, gdy tylko zobaczyłem maskę z pączka, jego uśmiech sprawił, że poczułem się szczęśliwy, jak dawno nie czułem. Wiedziałem wtedy, że pączki są tym, czego potrzebuję, aby wyleczyć się ze śmierci mojej żony. Wiem, że mnie podniecają. „Tak mi ciężko w tym kostiumie pączka. Ponieważ w każdą sobotę rano parzyłem kawę, a moja żona wychodziła i kupowała pączki – jabłka ciasto specjalnie dla mnie. Właściwie jej przezwisko brzmiał „Pie”. Wciąż tęsknię za nią bardziej, niż jestem w stanie to wyrazić. Ale nosząc ten kostium Każdej nocy pomagał mi przypominać sobie wszystkie piękne wspomnienia, które mieliśmy razem. A dziś wieczorem, pod tym maskę, w końcu znów się uśmiecham, tak jak zawsze.

Poprzednie utwory: „Hooked on the Feeling” zespołu Blue Suede; „Tak (kocham cię)” o 98 stopni; „Georgia on My Mind” Raya Charlesa

Poprzedni przewodnik: Poezja i przyprawy. „Jestem doświadczony i podobało mi się kilka pokoleń”.

Poprzednie domysły panelu: Sylvester Stallone, Jeff Bridges, Tom Jones, Stanley Tucci, Liam Neeson, Engelbert Humperdinck, John Schneider

Jeleń „Zamaskowany piosenkarz” (Michael Baker/FOX)
Pete Tatusiowie

Trzecie miejsce: Ghazal (Janelle Parrish)

Piosenka: „Pościg samochodowy” zespołu Snow Patrol

Malarskie domysły: Camila Mendes, Leighton Meester, Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Auli’i Cravalho, Gina Rodriguez, Constance Wu

pomysł: „Bycie jeleniem pomogło mi odzyskać głos i pewność siebie w śpiewaniu. Teraz nigdy nie chcę przestać.”

Komentarz audio do pakietu: „Byłbym zaskoczony, gdyby ktokolwiek w historii Zamaskowanego śpiewaka lepiej pasował do kostiumu niż ja do jelenia. Wspominałem już w przeszłości, że jelenie mają dla mnie znaczenie ze względu na osobę, którą straciłem. Co Nie powiedziałem, że mam tatuaż przedstawiający jelenia tej osoby, z kwiatami wyrastającymi z rogów. Kiedy więc zobaczyłem rysunek, który tak bardzo przypomina mój tatuaż, załamałem się, trzęsąc się i płacząc. To było jak przeznaczenie. Teraz, po pewnym czasie bycia w masce jelenia, z całą pewnością mogę powiedzieć, że czuję się jak to alter ego, którym jestem. Pragnę tej maski. Kiedy ją noszę, znikają wszystkie moje lęki i niepewność. Dostałem drugą szansę na zatrzymanie na tę maskę i nie zmarnuję jej. Prawdziwe stanie się jeleniem pozwoliło mi sięgnąć do mojej wewnętrznej bogini. Moc, jaką mi dała, to uczucie, którego nigdy nie zapomnę.

Poprzednia piosenka: „Uninvited” Alanis Morissette; „Ten, który uciekł” Katy Perry; „Lucky” Britney Spears; „W radiu” Donny Summer

Poprzednie domysły panelu: Camila Mendes, Lucy Hale, Vanessa Hudgens, Leighton Meester, Constance Wu, Auli’i Cravalho, Mandy Moore, Hilary Duff, Ashley Tisdale, Maggie Q

Królowa Morza „Zamaskowana piosenkarka” (Michael Baker/FOX)
Pete Tatusiowie

Czwarte miejsce: Królowa Morza (Macy Gray)

Piosenka: „Save Me” Fontelli Bass

Malarskie domysły: Jennifer Lewis, Niecy Nash, Macy Gray, Queen Latifah, Erykah Badu

pomysł: „To było niesamowite. Wiele się nauczyłem. To bardzo trudne. Dzięki temu występowi czuję, że jestem teraz lepszą artystką”.

Komentarz audio do pakietu: „Zostanie Królową Morza było prawdziwym przeżyciem. Uwielbiam moją królewską obecność, ale będę z tobą szczery. Założenie tego kostiumu nie poszło gładko. Jestem doświadczoną artystką, ale jestem przyzwyczajona do bycia sobą na scenie. Konieczność uczenia się nowych piosenek i choreografii Noszenie gigantycznej maski naprawdę pomogło mi jako artystce. Jest tam gorąco. Jest bardzo duszno. To doświadczenie znów sprawiło, że poczułem się zdenerwowany w sposób, w jaki nigdy wcześniej czułem to od dawna. Ale walczyłem z tym i nadal tu jestem. Jako pierwsza Dzika Karta, która dotarła do końca w Historii Zamaskowanego Piosenkarza. Tak, nie mogę się doczekać zdjęcia tej maski. Ale dopiero potem Zdobywam koronę Królowej Morza.

Poprzednie utwory: „Napój miłosny nr 9” autorstwa badaczy; „To Be With You” autorstwa Mr. Big

Poprzednie domysły panelu: Erykah Badu, Queen Latifah, Jennifer Lewis, Niecy Nash, Macy Gray, Viola Davis

Producentem „The Masked Singer” jest Fox Alternative Entertainment, a producentami wykonawczymi są James Breen (który także reżyseruje serial), Craig Plestis i Cannon.