6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Plotka Carlosa Correi: rozmowy o bliźniakach rosną, gdy umowa Mets pozostaje w zawieszeniu, mówi raport

the Bliźniaczki z Minnesoty Pozostając w miksie dla Carlosa Correi, a rozmowy między obiema stronami zaczynają przyspieszać, reportaże sportowe. Correa zgodził się na 12-letni kontrakt o wartości 315 milionów dolarów z firmą Mets z Nowego Jorku 21 grudnia Chociaż umowa była w zawieszeniu Ponieważ obie strony posługują się językiem kontraktu związanego z kontuzją kostki, której Correa doznał na początku swojej kariery.

Mets nie są w Korei, Chociaż w zeszłym tygodniu informowano, że zespół był „coraz bardziej sfrustrowany” negocjacjami. Potem Scott Boras, agent Korei, zaczął wystawiać inne drużyny, w tym Twins. Correa wcześniej zgodził się na 13-letni kontrakt o wartości 350 milionów dolarów z firmą Giganci z San Francisco. Ta umowa upadła z powodu długoterminowych obaw zespołu o kostkę Correi.

Correa spędził 2022 rok z Bliźniakami. Podpisał trzyletni kontrakt o wartości 105,3 miliona dolarów z dwoma podpisami z Minnesotą w zeszłym sezonie, a po 2022 roku ćwiczył swój pierwszy test-checkout dla wolnej agencji. Podobno bliźniacy zaoferowali Correi 10-letni kontrakt o wartości 285 milionów dolarów na początku tej zimy, choć było to zanim pojawiły się te obawy medyczne.

To ma sens, że Minnesota zna Korea Medicine lepiej niż ktokolwiek inny, a jeśli zaproponowali 10-letni kontrakt, powinni czuć się komfortowo z jego kostką. Jednak teraz, gdy Giants i Mets mieli zastrzeżenia, Bliźniacy mogą chcieć dokładniej przeanalizować jego leczenie. Należy zauważyć, że Boras i Correa mogą wykorzystywać bliźniaków jako dźwignię, aby zakończyć sprawy z Metsami.

Tej nocy, kiedy Correa zgodził się podpisać kontrakt z Metsami, Powiedz właścicielowi Steve’owi Cohenowi Poczta Nowego Jorku: „Potrzebowaliśmy jeszcze jednej rzeczy i to wszystko. To naprawdę robi dużą różnicę. Czuję, że nasze rzuty były w dobrej formie. Potrzebowaliśmy kolejnego pałkarza. To daje nam przewagę”. Te komentarze mogą skłonić Borasa i Correę do złożenia skargi, jeśli Mets odstąpią od umowy.

READ  Były trener Cowboys, Jason Jarrett, finalista inauguracyjnego głównego trenera Stanford: Źródła

Correa doznał kontuzji kostki jako prosty jeździec w 2014 roku i miał włożoną płytkę w nogę. Od tamtej pory nie tracił czasu z powodu kontuzji kostki, choć przyznał we wrześniu ubiegłego roku, że poczuł ból w nodze po mocnym poślizgu. „To było trochę przerażające, ale kiedy ruszyłem dalej, wiedziałem, że wszystko jest w porządku”, powiedział Correa o bólu w nodze po poślizgnięciu się we wrześniu.

Teraz 28-letni Correa osiągnął 0,291/0,366/0,467 z 22 biegami u siebie w 136 meczach w zeszłym sezonie. Stracił czas z powodu COVID i kontuzji palca po uderzeniu przez boisko.