22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Piłka nożna: Polska zamyka Oak Hill na drodze

Piłka nożna: Polska zamyka Oak Hill na drodze

Walia – Mocna ofensywa i solidna obrona dały Polsce wynik 22-0 w klasie D w sobotnie popołudnie.

Rycerze rzucili się na 219 jardów, trzymając Raiders na 84 jardach na ziemi.

Trener reprezentacji Polski Gus LeBlanc powiedział, że występ w obronie jest bardzo przyjemny.

„Zginamy się, ale się nie łamiemy” – powiedziała LeBlanc. „Staramy się grać na cztery stopnie, więc często jesteśmy siedmioosobowym frontem. On stawia sześciu ludzi z przodu, więc nawet jeśli czasami grali duże gry, zatrzymywaliśmy ich z powodu wielu strat Ogólnie jestem bardzo szczęśliwy, to naprawdę gorący dzień od dzieciaków. Niezła próba.

W międzyczasie Polska zaczęła szybko, zdobywając punkty w swoim pierwszym jeździe w meczu. Po tym, jak Knights zdobyli 39 jardów w dół boiska i nadawali ton do końca meczu, rozgrywający Lagan O’Driscoll rzucił 31 jardów podanie nad obronę do Landona Coopera, uzyskując prowadzenie 6-0.

Polska dodała do swojej przewagi w drugim kwartale. Po tym, jak defensywa wymusiła stratę w dół, Krzyżacy prowadzili piłkę siedmiokrotnie w drodze do strefy punktowej. Czterech graczy niosło piłkę, a Brady Martin skrócił jazdę 7-jardowym przyłożeniem.

Shane Yorkey pobiegł w dwupunktowej konwersji, by odeprzeć prowadzenie Polski na 14-0.

Na kolejnym kickoffie O’Driscoll sprintem pobiegł lewą stroną boiska, dając Knights posiadanie na linii 28 jardów Raiders, zanim Oak Hill zdołał zdobyć piłkę.

Shane Yorkey z Regionalnego Liceum w Polsce świętuje z rozgrywającym Laconem O’Driscollem po tym, jak dwupunktowa wymiana O’Driscolla dała Rycerzom przewagę 22-0 nad Oak Hill High School w sobotę w Walii. Darin Slover/Dziennik Słońca

„Wykonał dla nas dobrą robotę” – dodała LeBlanc o O’Driscoll. – Jest bardzo silnym dzieckiem i zawsze chce grać ostro. W niektórych ważnych momentach Lakhan był dla nas bardzo ważny. Na początku miał dobre podanie. Drużyna jest bardziej pewna siebie, kiedy odchodzi. Jest dla nas bardzo ważny w ataku i obronie. Bardziej dla niego niż w całym moim życiu. Energia tam jest.

READ  DEME podpisuje przełomowy kontrakt na morską energetykę wiatrową w Polsce

Przed rozpoczęciem meczu O’Driscoll krzyczał na linii bocznej, klepiąc kaski kolegów z drużyny i dopingując ich. Miał tę samą energię – wiwatowanie, krzyczenie i głośne świętowanie – przez cały mecz, na boisku i na linii bocznej.

„Kochałem energię” – powiedział O’Driscoll. „Podobało mi się, jak utrzymywaliśmy energię przez cały mecz. Myślę, że staram się podekscytować zespół, krzycząc na nich i popychając ich. Myślę, że to ich podekscytuje.

Oak Hill (0-2) zatrzymało Polskę na kolejnym podjeździe i przeszło do przerwy z wynikiem 14-0.

Następnie Raiders rozpoczęli drugą połowę z zaległościami w obrotach. Trener Chad Stowell powiedział, że jego młody zespół nie dokonał właściwych zmian we właściwym czasie.

„Wprowadzili pewne zmiany, z których wiele mam jako główny trener i doradca do wprowadzania poprawek” – powiedział Stowell. „Być może byłem o krok od tego, aby to zrobić. Jesteśmy tak niedoświadczonym zespołem, że czasami trudno jest wprowadzić zmiany. Byłem w zespołach w przeszłości, gdzie mogę się spotkać i powiedzieć:„ Uruchom to ”, a nawet jeśli to tylko sztuka, mówię: „O tak. Robiłem to już wcześniej”. Gramy z chłopakami, którzy wcześniej nie grali w uniwersytecką piłkę nożną, wielu z nich.

W pierwszym meczu czwartej kwarty Polak Isaac Ramsdell pobiegł w lewo i strzelił gola z biegu na 15 jardów. O’Driscoll prowadził w dwupunktowym przeliczeniu, dzięki czemu Knights prowadziło 22-0.

Oak Hill nie zrobił nic złego w czwartej kwarcie. Mimo to Stowell powiedział, że podoba mu się wysiłek Raiders i sposób, w jaki grali w obronie.

– W obronie myślałem, że graliśmy dobrze – powiedział Stowell. Upał nas bolał i byliśmy trochę podekscytowani, ale taka jest natura bestii. Jestem pewien, że Gus też to widział po swojej stronie. To trudna sytuacja, ponieważ następny facet jest czasami nowicjuszem lub niedoświadczonym na drugim roku. Mam kilku pierwszoroczniaków, których naprawdę lubię. , ale nie ma potrzeby, żeby wychodzili i chwytali za ucho 18-latka (a potem) mówili: „To nie dla mnie”.

READ  Luka Doncic i Słowenia vs. EuroBasket 2022 kwartały i więcej Jak zobaczyć Polskę

Polska poszła 1-1 w sezonie, a LeBlanc była optymistyczna przez cały sezon.

„Nie mieliśmy za sobą długiej historii wygrywania, więc podobał mi się fakt, że zatrzymaliśmy się tam w naprawdę gorący dzień” – powiedział LeBlanc.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni