16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nekrolog: Philip „Bill” Polska – Portland Press Herald

Filip „Bill” Polska

WESTBROOK – Philip „Bill” Poland, 64 lata z Fairlawn Avenue, zmarł niespodziewanie w poniedziałek 22 sierpnia 2022 r. w domu. Urodzony 18 października 1957 w Portland, syn zmarłego Johna Bolanda i Phyllis (Woodys). ) Polska. Phil ukończył szkołę średnią w Deering w 1976 roku. Pracował w Wally’s Steak House, Maine Credit Union League, Sebago Mock i przez 32 lata pracował dla US Postal Service, zanim przeszedł na emeryturę.

Rodzina jest dla Phila wszystkim. Stało się to jeszcze bardziej widoczne wraz z przybyciem jego wnuków. Bill, lub „Dziadek”, jak go nazywano, uwielbiał spędzać czas na świeżym powietrzu. Wędkowanie i polowanie ostatecznie zajęło miejsce na kempingu i ogniskach z czwórką wnucząt.

Oprócz rodziców poprzedzili go w śmierci bracia Wayne i Peter Poland.

Bill pozostawił swoich dwóch synów, Scotta Bolanda, żonę Autumn i syna Gorhama Quinna; oraz Corey Poland, jego żona Ariel i ich dzieci Austin, Ander i Denny Jane z Falmouth; brat Rick Poland i jego żona Laura z South Casco, siostra Amy Patties z Portland i szwagierka Doris Poland z Windham; wraz z wieloma kochającymi siostrzenicami i siostrzeńcami.

Święto życia odbędzie się pod adresem 503 Falmouth Rd., Windham, ME 04062 w sobotę 17 września od 13:00 do 17:00.

Aby złożyć kondolencje online, odwiedź http://www.dolbyblaissegee.com.

Zamiast kwiatów proszę o darowizny

Animal Refuge League of Greater Portland łaskawie pomogła rodzinie zaktualizować szczepienia i znaleźć domy dla zwierząt domowych Phila.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni

READ  Fredrik Lindgren był najszybszy w kwalifikacjach do Speedway Grand Prix Polski, a Bartos Smarzlik był drugi.