24 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Pięć dzbanów Mets jednoczy się bez bicia przeciwko Phillies

Pięć dzbanów Mets jednoczy się bez bicia przeciwko Phillies

Mets i Phillies zrobili to już wcześniej we Flushing. W Dzień Ojca 1964, z Filadelfii, Jim Banning Wziął idealną grę Przeciw Metsom na Shea Stadium. Bunning potrzebował tylko 90 miejsc, aby upamiętnić teraz w Cooperstown w stanie Nowy Jork, na swojej tablicy Hall of Fame.

Jeśli Bunning był arcydziełem muzealnym, Friday lepiej pasował do drzwi lodówki. Oba są dziełami sztuki. Tylko jeden mniej doskonały.


Mets 3, Phyllis 0 | Wynik kwadratowy | grać przez zabawę

Do zwycięstwa Phillies w piątek potrzeba było pięciu miotaczy z Mets i łącznie 159 boisk 3-0 w Citifield. Rozrusznik Taylor Miguel został ściągnięty po 88 rzutach i pięciu przejazdach. Sztafeta Bullpup Drew Smith, Julie Rodriguez, Seth Lugo i Edwin Diaz zakończyła ją, gdy strzelcy zebrali się, aby po drodze wypuścić sześć utworów.

Została dodana do pierwszego gracza, który nie trafił do głównych turniejów w tym sezonie, 17. w historii z więcej niż jednym melonikiem i pierwszy z pięcioma melonikami. 159 narzutów jest najwięcej do nieodbijania od co najmniej 1988 roku, kiedy dane dotyczące obliczania narzutów stały się powszechnie dostępne.

Smith, Rodriguez i Lugo powiedzieli, że nie byli świadomi istnienia osoby, która nie uderzała aż do dziewiątej rundy. Siedząc z nimi na konferencji prasowej po meczu, Diaz był podejrzliwy: „Więc nikt nie wie oprócz mnie?” Powiedział.

Do trzech ostatnich finałów oczywiście wszyscy wiedzieli. Jeśli chodzi o wyniki pudełkowe, Diaz zakończył wieczór pasmem dominacji, gdy trzy gwiazdy – Bryce Harper, Nick Castellanos i JT Realmoto – uderzyły mocno w sanie.

Gracze szturmują pole, atakują Diaza i kąpią się nawzajem w nasionach słonecznika. Zwycięstwo podniosło rekord Mets do 15-6, najlepszy w głównych kategoriach. Jeszcze nie stracili dobrej passy.

„Najbardziej imponującą częścią naszego zespołu jest to, że jeśli nie jest to jeden facet, który cię zrozumie, to jest to inny facet” – powiedział łapacz James McCann. „I to jest rodzaj tego, co widzisz dziś wieczorem – faceci wybierają się nawzajem z pióra, wstawiają więcej zer w wielu kolumnach. To był rodzaj tożsamości naszego zespołu na początku roku. To był cały wysiłek zespołowy. „

READ  Therese Maxi z Philadelphia 76ers znalazła się w centrum uwagi, strzelając 38 meczów w wygranym meczu 1 nad Raptors

Megill jest teraz 4-0 ze średnią wygraną 1,93, liczbami godnymi Jacoba deGroma, kontuzjowanego asa, którego zastąpił w rotacji. Miguel powiedział, że nigdy nie był częścią drużyny bez bicia na żadnym poziomie, a rozgrywający Brandon Nemo – który zanurkował, by złapać zatopionego liniowca Jeana Segury w trzecim meczu – też nie.

To był McCann, w 2020 roku, kiedy został aresztowany Lucas Giolito Kompletna gra bez pucharu Dla Chicago White Sox. Ale McCann zauważył, że ta gra była rozgrywana bez fanów ze względu na ograniczenia pandemii. Mets sprzedał 32 416 biletów na piątkowy mecz, a McCann dokonał korekty hałasu.

Kiedy Diaz dotarł na wzgórze o dziewiątej, McCann powiedział mu, że użyje tradycyjnych znaków – to znaczy palców zamiast nowego znaku. System PitchComktóry wysyła sygnały w sposób słyszalny, przez odbiornik w pokrywie dzbanka.

„Będzie głośno” – ostrzegł McCann Diaz, który był chętny do zlikwidowania hitterów suwakiem.

– Był dzisiaj naprawdę dobry – powiedział Diaz, który w tym sezonie strzelił 17 ataków w 10 biegach. „Na boisku było źle. Wiedziałem, że będzie często dzwonił do suwaka, ponieważ miałem w tym serce”.

Lugo, który miał ostatnie dwa bloki ósmego, został zdegradowany do wagi w dziewiątej rundzie. Gdy Diaz przygotowywał się, Lugo zauważył w radiu Mets – zadzwonił do niego Gary Cohen, który obchodził swoje 64. urodziny – że rodzina Velezów nie odniosła sukcesu.

– Drew, nic nie mów, ale spójrz – powiedział Lugo do Smitha. „Musimy się wydostać.”

Więc stłoczyli się w boisku z kolegami z drużyny, w tym Pete Alonso, który dotarł do szóstej rundy, ale został odrzucony do obrony w dziewiątym. Alonso powiedział, że bunkier jest jak puszka po napojach, wstrząśnięty, ale wciąż przykryty i gotowy do wybuchu. Alonso powiedział, że najbliżej, z jakim kiedykolwiek się zetknął, jest oglądanie najważniejszych wydarzeń w telewizji.

READ  Shakur Stevenson dominuje nad Oscarem Valdezem, zdobywając drugi tytuł jednogłośną decyzją

„Dostajesz to, czujesz się bardzo podekscytowany” – powiedział. „Masz na myśli, mam nadzieję, że to jest, mam nadzieję, że złamany pierd kaczy nie uderzył kogoś w głowę ani nic takiego.

Przez dziesięciolecia te modlitwy za Mets pozostawały bez odpowiedzi. Zajęło im to do sezonu 51, w 2012 roku, aby zdobyć Najpierw nie uderzaj ich — Johan Santana, również w piątek w Citifield. Santana wykonał 134 rzuty, w tym jeden ukąszony przez Carlosa Beltrana z St. Louis Cardinals. Wylądował na uczciwym obszarze, ale został oznaczony jako faul, w wyniku czego klejnot Santany został zachowany.

Po kilku nieudanych próbach – w tym dwóch występach Toma Seavera, które zostały rozdzielone w dziewiątej rundzie – Mets mogli zasłużyć na przerwę dla Kony’ego. Ale stopka była niepokojąca dla Santany, który startował tylko 10 razy w głównych turniejach, z ERA 8.27, zanim problemy z barkiem zakończyły jego karierę.

Mets nie ryzykują żadnych szans z Miguelem, który grał w 23 głównych meczach ligowych i jeszcze nie rzucił 100 rzutów. Menedżer Buck Showalter powiedział, że muszą użyć Rodrigueza i Lugo, ponieważ żaden z nich nie oszukiwał przez jakiś czas. Ci strzelcy wykonali swoją pracę, a Smith i Diaz byli po prostu przytłaczający, dopingując siedem z ośmiu trafień, które napotkali.

Jest za wcześnie, aby z całą pewnością stwierdzić, że sprawy w końcu łamią drogę Metsów. Jednak drużyna rozegrała 9507 meczów w swojej historii, a piątkowy mecz był dopiero drugi. Chociaż nie jest to doskonałe osiągnięcie, było to coś, co gracze i fani – a także nadawcy, którzy ukończyli 64 lata – będą pamiętać, gdy dorosną, tracąc włosy, za wiele lat.