2 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Peyton Manning chce zwrotu prezentów emerytalnych Toma Brady'ego

Peyton Manning chce zwrotu prezentów emerytalnych Toma Brady’ego

Witamy w Peyton Manning Tom Brady W klubie rozgrywającym dla emerytów z odręczną notatką i butelką wina.

Teraz, gdy Brady wyszedł z tego klubu, chce odzyskać swoje rzeczy.

44-letni Brady ogłosił dwa tygodnie temu, że wróci do NFL i Bukanie z Tampa Bay. Emeryturę rozgrywającą kontynuowano co 40 dni.

To było wystarczająco dużo czasu, aby Manning i prawdopodobnie inni wręczyli Brady’emu prezenty. Przyjaciele, fani i personel NFL rzucali w gwiazdę słodkie słowa, przeznaczone wyłącznie na zapowiedzi przejścia na emeryturę i historie o zakończeniu kariery. Teraz Manning chce to wszystko odzyskać – żartował w sobotę w Mint Collective.

– Chcę, żeby wiadomość wróciła – powiedział Manning. „Musisz przeczytać te wszystkie piękne rzeczy. Chcę to z powrotem. Znowu chcę butelkę wina”.

Osobowość Manninga rozkwitła w oczach opinii publicznej po jego przejściu na emeryturę w marcu 2016 roku. Brady stał się bardziej zabawny również w późniejszej karierze. To jeszcze nie koniec przekomarzania się.

46-letni Manning ma rację — co dzieje się z prezentami, gdy kluczowe wydarzenie zostanie odwołane? To jak zerwane zaręczyny, zerwany ślub przy ołtarzu (czy zdarza się to nawet poza programami telewizyjnymi w ciągu tygodnia?) lub wystawny drugi ślub. Jest dla nich etykieta, chociaż osobisty akcent zawsze komplikuje sprawy. Nie możesz ich zwrócić. Sprzedawcy wyjaśniają to bardzo jasno.

Więc co się dzieje z wiadomością? Czy Manning tylko czeka, żeby mu to dać ponownie, kiedy emerytura stanie się realna? Mądrze byłoby odłożyć rok lub dwa, aby upewnić się, że umowa jest skończona. Wykreśl wszelkie wzmianki o liczbach lub rekordach i zaktualizuj je, aby uzyskać dobrą skalę.

Jeśli chodzi o butelkę wina, prawdopodobnie już dawno jej nie było. Nie ma tam nic do zobaczenia.

MIAMI GARDENS, FL – 02 LUTEGO: Tom Brady i Peyton Manning przemawiają na boisku podczas obchodów 100-lecia zespołu przed Super Bowl LIV 2 lutego 2020 r. na Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie. (Zdjęcie: Rich Gresley / PPI / Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)