15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Password Game to doskonałe odtworzenie internetowej dystopii

Password Game to doskonałe odtworzenie internetowej dystopii

jakieś piekło haseł

Niezależny programista Neal Agarwal, lepiej znany jako Neal.funRobią bardzo małe, ale także bardzo dobre gry wideo. jego najnowsza praca, Gra na hasłoto doskonały przykład: wymyślenie hasła do aplikacji lub konta na stronie internetowej i przekształcenie go w coś tak dalekiego od piekła, jak to tylko możliwe, wymaga piekła.

Zaczyna się jak najgorsza część tworzenia konta: prosi o utworzenie hasła. Tylko hasło, które wybierzesz, ma za mało wielkich liter. Kiedy tak się dzieje, nie ma wystarczającej liczby znaków specjalnych. Wtedy to za mało. Potem jest bardzo długo. I przez cały czas, kiedy nic ci o tym nie mówił, myślałem, że to zrobisz Znany.

„Pozwól Google wybrać twoje hasło, więc dlaczego narzekasz na to na blogu o małej grze wideo” Jasne, ale wiele razy Google zapisuje je z dołączoną niewłaściwą nazwą użytkownika lub dziwnym adresem URL aplikacji, który nie pasuje do nazwy firmy/lokalizacji i boli nawet ponowne odnalezienie W drodze do zapisanego hasła, a w zasadzie to, co mówię, to to, że śmiałem się z moich rodziców za spisywanie wszystkich ich haseł internetowych w dosłownym notatniku, ale teraz widzę, że może wszyscy mieli rację przed siebie.

W każdym razie przepraszam, że ta gra nie ma dramatu Google/Saving, ale z pewnością obejmuje sam proces generowania hasła w bardziej przejrzystych i zwięzłych szczegółach, niż ten post okazuje się zarządzać, więc jeśli masz dziś kilka wolnych minut – i można go uruchomić w przeglądarce, więc możesz to zrobić, nawet jeśli jesteś w pracy—Możesz to sprawdzić tutaj.

READ  Zelda: Majora's Cutscene Mask podczas przełączania najwyraźniej „bardziej wyrafinowanego na N64” z emulacji konsoli wirtualnej Wii