25 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Padres wrócili z wczesnej bezradności przeciwko Phillies, biegnij dalej, aby wygrać NLCS 2, a nawet serię

Padres wrócili z wczesnej bezradności przeciwko Phillies, biegnij dalej, aby wygrać NLCS 2, a nawet serię

Kiedy Padres Nietoperze zaczynają, naprawdę startują. Po przegranej 4-0 na początku drugiego meczu San Diego odbiło się, przewracając scenariusz w piątym z pięciu rund. Powtórzyli swój decydujący wiec przeciwko Spryciarze. Austin Nola A Juan Soto Pomnóż w biegach do końca Phyllis początek Aaron NolaDzień, rejestracja nie zatrzymała się w obliczu byków. Padres wygrał 8-5 z NLCS, gdy udali się do Filadelfii.

Zaczęło się od uzupełnień terminów handlowych Brandon Drury Obaj Josh Bell przyjechał do San Diego w drugiej połowie. Później wnieśli RBI do tej ogromnej piątej rundy.

Grzywa Machado Również przedłożony do zakończenia boomu w grze w ośmiu rundach Padres bez odpowiedzi.

Weź salwę startową melonika Blake Snell Odczepienie się od wyczerpującego drugiego cyklu trudno było winić. Jasne słońce San Diego wpłynęło na kilka zagrań, w tym dużą piłkę do lotu, którą Soto przegrał na prawym polu. Snell był doskonały po wyjęciu z tego pudełka. Zakończył z pięcioma inningami, tymi czterema inningami, sześcioma trafieniami i jednym chodzeniem i został uznany za wygraną. Całkowicie wracam do normy, bliżej Josh Hader Velez zdmuchnął o dziewiątej, aby uratować.

Nola, nowicjusz z Phillies, wszedł do NLCS po tym, jak w październiku zezwolił na jedną niezarobioną rundę. Ale po ataku Padres – W tym metody RBI według brata – Wyszedł z sześcioma kursami na cały dzień. Rozcieńczalnik początkowy Bullpen, Ręka BradaNie udało się wyjść. W sumie Phillies używali sześciu dzbanów i ostatecznie przeszli na początek sezonu regularnego Kyle Gibson dotknąć go.

[Full updated MLB playoff TV schedule]

Drużyny mają swój pierwszy dzień wolny od serii w czwartek, a następnie grają w trzeci mecz w piątek w Filadelfii.

Chcesz śledzić główne wydarzenia z października? Mam cię przy sobie.