15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Oto kilka wczesnych próbek

Oto kilka wczesnych próbek

Potwierdzono, że Nothing Phone (2) zostanie uruchomiony 11 lipca, a przed tą premierą Carl Pei napisał dziś na Twitterze Wrota się otworzyły dla próbek kamer, abyśmy mogli pokazać, co mamy do tej pory.

W przypadku oryginalnego telefonu Nothing Phone (1) jednym ze słabych punktów urządzenia był aparat. Urządzenie ma główny aparat 50 MP i ultraszerokokątny aparat 50 MP z przednim aparatem 16 MP. Sprzęt był dobry, ale przetwarzanie zdawało się powstrzymywać urządzenie w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami.

Przed naszą pełną recenzją nic jeszcze nie zezwalało na udostępnianie próbek aparatu, które otrzymaliśmy od Nothing Phone (2). Zdjęcia zrobione przeze mnie i Maxa Weinbacha pochodzą z nowego aparatu Nothing Phone (2). Nie możemy jeszcze udostępnić żadnych szczegółów ani szczegółów oprogramowania, ale mówi się, że nowa konfiguracja podobna do telefonu (1) jest młynem plotek i nadal ma tylko dwa obiektywy, jak widzieliśmy w poprzednich przeciekach.

Ale ostatecznie liczy się wynik.

Dotychczasowe próbki Maxa pokazują aparat o znacznie lepszej obsłudze, kontrastowym wyglądzie do wielu ujęć i żywych kolorach. Szczegóły są również ostre, a aparaty do selfie też nie są straszne. Jestem również bardzo zadowolony ze sposobu, w jaki radził sobie z ruchem i dość dobrze przeszedł „test czarnego psa”. Ustawianie ostrości jest nadal dość łatwe, ale warto zauważyć, że to wszystko jest jeszcze we wczesnym oprogramowaniu.

Ale pozwolimy ci dokonać własnej oceny.

Brak Telefon 2 zostanie wydany 11 lipca. Bądź na bieżąco z naszą pełną recenzją w nadchodzących tygodniach.

Więcej o niczym:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Zewnętrzny sklep z aplikacjami na iPhone'a, AltStore PAL, jest już dostępny w Europie