22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Darmowe DLC do Sonic Frontiers z datą premiery, klasyczny Sonic

Darmowe DLC do Sonic Frontiers z datą premiery, klasyczny Sonic

granice akustyczneObiecana pierwsza darmowa aktualizacja pojawi się w środę, dając graczom „otwartej” gry Sonic the Hedgehog powody do powrotu na Starfall Islands. Ta aktualizacja uzupełnia nowe tryby wyzwań i nowy tryb fotograficzny – ale jest to nowa opcja szafy grającej, która wykorzysta twoją nostalgię za Sonic.

szafa grająca w granice akustyczne Będzie zawierał 53 utwory z 30-letniej historii Sonic, w tym natychmiastowy dostęp do 13 utworów. Pozostałe 40 można odblokować, zbierając „Wspomnienia głosowe” na każdej wyspie. Potwierdzono, że na listach przebojów pojawiły się „Open Your Heart” i „Live and Learn” z lat 40. Crush 40 Soniczna przygoda I Soniczna przygoda 2odpowiednio. Szafa grająca jest głęboka i obejmuje „Reach For The Stars” (Kolory dźwiękowe punkt kulminacyjny), „Nadmorskie Wzgórze” (Soniczni bohaterowie), „Głęboki las” (Sonic i Czarny Rycerz), „Fala oceaniczna” (Jeż Sonic), „Piaskowa oaza” (Sonic i tajemnicze pierścienie) i „Szmaragdowe Wybrzeże – rozdział 2” (Generacje dźwiękowe), według zrzutów ekranu udostępnionych przez firmę Sega.

granice akustyczne Gracze będą mogli również robić zdjęcia Sonica podczas jego podróży przez Starfall Islands i Cyber ​​​​Space, dzięki nowemu trybowi fotograficznemu. Ta opcja, dostępna z menu pauzy, obejmuje wymagane elementy sterujące w aparacie i filtry potrzebne do urozmaicenia materiału Sonic. Niestety wydaje się, że nie ma opcji „ukryj buty”.

Zdjęcie: Sonic Team/Sega

Wreszcie, Sega i Sonic Team dodają dwa nowe tryby wyzwań, do których można uzyskać dostęp po ukończeniu głównej kampanii fabularnej. Cyber ​​​​Space Challenge to tryb ataku czasowego, w którym gracze ścigają się z czasem, aby ukończyć wiele etapów z rzędu, podczas gdy Battle Rush to „tryb bitwy na czas, w którym walczysz z wieloma wrogami, Strażnikami i Tytanami jednocześnie”.

Planowane są jeszcze dwie bezpłatne aktualizacje, jedna z okazji urodzin Sonic the Hedgehog – czyli 23 czerwca, jeśli kupujesz karty – oraz druga, która doda nowe elementy historii i grywalne postacie.

READ  Ujawniono daty wydania aktualizacji Samsung One UI 6.0 dla kompatybilnych urządzeń

granice akustyczne Dostępne na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X.

Czytaj więcej