15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Orioles spodziewa się powołania Coltona Cousera (raporty)

Orioles spodziewa się powołania Coltona Cousera (raporty)

NOWY JORK – Następna perspektywa: Colton Kauser.

Według wielu raportów, Cowser ma dołączyć do Orioles w środę w Nowym Jorku, ponieważ zespół ma jeszcze dwa spotkania z Yankees, aby zamknąć serię czterech meczów. 23-latek jest kandydatem nr 2 w Baltimore i numerem 14 w MLB Pipeline.

Klub nie potwierdził tego transferu.

Kauser zostałby powołany przez O’s dziewięć dni po sprowadzeniu zawodnika Jordana Westberga (potencjalny kandydat nr 3 klubu i kandydat nr 32 MLB Pipeline). Prawy obrońca Grayson Rodriguez i obrońca Joey Ortiz (5. miejsce w klasyfikacji generalnej i 65. miejsce w klasyfikacji generalnej) otrzymali w tym roku swoje pierwsze powołania i debiuty w głównych ligach.

Nie jest wielką niespodzianką, że Cowser dołącza do Orioles. Podczas transmisji MASN w zeszły weekend, dyrektor generalny Mike Elias stwierdził, że Cowser jest „gotowy na telefon” i że „zależy to od okoliczności na najwyższym poziomie ligowym”.

Teraz wydaje się, że to dobry moment, biorąc pod uwagę, że Baltimore przegrało sześć z ostatnich siedmiu gier (i 11 z ostatnich 18). Pozostało mu pięć meczów przed przerwą All-Star, aby wrócić na właściwe tory – dwa w Nowym Jorku i trzy w Minnesocie.

Kauser pracuje w Triple A Norfolk przez cały rok. W 56 meczach uderzył .330/.459/.537 z 10 podwójnymi, jednym potrójnym, 10 homerami i 40 RBI. Mógł zostać powołany nawet wcześniej, gdyby nie przegapił dwóch tygodni z powodu napiętego lewego mięśnia czworogłowego w okresie od 20 maja do 3 czerwca, w okresie, w którym rozgrywający Cedric Mullins trafił na główną listę ligową z powodu kontuzji prawej pachwiny.

Orioles będą musieli zrobić miejsce zarówno w swoim 26-osobowym aktywnym składzie, jak i 40-osobowym składzie.

READ  NASCAR Cup Series w Nashville: Chase Elliott wygrywa Ally 400 w wyścigu, w którym pogoda