1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ojciec Amy Winehouse broni nadchodzącej biografii o życiu zmarłej piosenkarki

Ojciec Amy Winehouse broni nadchodzącej biografii o życiu zmarłej piosenkarki

Mitch Winehouse, ojciec zmarłej Amy Winehouse, wyraził poparcie dla nadchodzącej biografii swojej córki.

Casting Marissy Abelli, która zagra Winehouse w filmie Powrót do czernizostał skrytykowany przez fanów, którzy twierdzili, że aktor nie wygląda jak zmarły muzyk.

Zdjęcia do filmu biograficznego rozpoczęły się 16 stycznia w Londynie, a w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia przedstawiające Abellę w akcji. Krytycy szybko wyrazili swoje rozczarowanie obsadą Abelli.

Jednak Mitch publicznie poparł casting, powiedział US TMZ: „Marissa to świetny wybór do tej roli, nawet jeśli nie wygląda całkiem jak Amy”.

przemysł Aktorka Abella zagra zmarłą piosenkarkę w filmie biograficznym, który wyreżyseruje Sam Taylor-Johnson, najbardziej znany z reżyserowania biografii Johna Lennona. Chłopak nigdzie I Pięćdziesiąt odcieni szarości.

A Eddie Marsan zagra ojca Amy w filmie, a Mitch zauważył, że brytyjski aktor też nie wygląda jak on.

Według publikacji Mitch bronił Powrót do czerni Sugerując, że w hollywoodzkich filmach kładzie się duży nacisk na wygląd, ponieważ istnieje wiele przykładów aktorów, którzy nie są identyczni z prawdziwą osobą, którą przedstawiają.

Skórki Gwiazda, Jack O’Connell, zagra byłego męża Winehouse, Blake’a Fieldera-Civila, z którym rozwiodła się w 2009 roku, dwa lata przed śmiercią w lipcu 2011 roku. Pani Harris jedzie do Paryża Aktorka Leslie Manville zagra babcię muzyka ze strony matki.

Marissa Abella zagra Amy Winehouse w nadchodzącym filmie biograficznym Back to Black

(Getty Images/StudioCanal)

W odpowiedzi na zdjęcia, które pojawiły się w mediach społecznościowych, ukazujące postać Abelli jako Winehouse w Londynie, fani zareagowali na Twitterze, krytykując decyzję o obsadzie.

„Mogliby dosłownie wybrać kogokolwiek innego na tej planecie, założyć na nich ul i wyglądaliby bardziej jak Amy Winehouse niż dziewczyna z tego filmu” – narzekała jedna osoba.

Inny napisał: „Zajęło mi sekundę, zanim zdałem sobie sprawę, że patrzę na zdjęcia z nadchodzącego filmu Amy Winehouse, niesamowicie rozczarowujące”.

„Te zdjęcia z biografii Amy Winehouse wyglądają, jakby pochodziły ze złego miejsca Sobotni wieczór na żywo Skit, ten film powinien zostać zamknięty i powinni pozwolić Amy odpocząć.

Film, który otrzymał królewską aprobatę od Amy Winehouse, będzie zawierał piosenki piosenkarki. „Jesteśmy podekscytowani, że Studiocanal, Focus Features i Monumental kręcą ten film, aby uczcić niezwykłą muzyczną spuściznę naszej córki i pokazać jej talent w sposób, na jaki zasługuje” – czytamy w oświadczeniu jej posiadłości.

Według komunikatu prasowego, Powrót do czerni Skupi się na niezwykłym geniuszu, kreatywności i uczciwości Amy, które zaszczepiły wszystko, co zrobiła. Ona kontynuuje: „Powrót do czerni Tłuczenie przez szybę celebrytów, by oglądać tę podróż zza lustra, by zobaczyć, co widziała Amy, by poczuć to, co ona czuła”.

Data premiery filmu nie jest potwierdzona.