7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ojciec Amy Winehouse broni nadchodzącej biografii o życiu zmarłej piosenkarki

Mitch Winehouse, ojciec zmarłej Amy Winehouse, wyraził poparcie dla nadchodzącej biografii swojej córki.

Casting Marissy Abelli, która zagra Winehouse w filmie Powrót do czernizostał skrytykowany przez fanów, którzy twierdzili, że aktor nie wygląda jak zmarły muzyk.

Zdjęcia do filmu biograficznego rozpoczęły się 16 stycznia w Londynie, a w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia przedstawiające Abellę w akcji. Krytycy szybko wyrazili swoje rozczarowanie obsadą Abelli.

Jednak Mitch publicznie poparł casting, powiedział US TMZ: „Marissa to świetny wybór do tej roli, nawet jeśli nie wygląda całkiem jak Amy”.

przemysł Aktorka Abella zagra zmarłą piosenkarkę w filmie biograficznym, który wyreżyseruje Sam Taylor-Johnson, najbardziej znany z reżyserowania biografii Johna Lennona. Chłopak nigdzie I Pięćdziesiąt odcieni szarości.

A Eddie Marsan zagra ojca Amy w filmie, a Mitch zauważył, że brytyjski aktor też nie wygląda jak on.

Według publikacji Mitch bronił Powrót do czerni Sugerując, że w hollywoodzkich filmach kładzie się duży nacisk na wygląd, ponieważ istnieje wiele przykładów aktorów, którzy nie są identyczni z prawdziwą osobą, którą przedstawiają.

Skórki Gwiazda, Jack O’Connell, zagra byłego męża Winehouse, Blake’a Fieldera-Civila, z którym rozwiodła się w 2009 roku, dwa lata przed śmiercią w lipcu 2011 roku. Pani Harris jedzie do Paryża Aktorka Leslie Manville zagra babcię muzyka ze strony matki.

Marissa Abella zagra Amy Winehouse w nadchodzącym filmie biograficznym Back to Black

(Getty Images/StudioCanal)

W odpowiedzi na zdjęcia, które pojawiły się w mediach społecznościowych, ukazujące postać Abelli jako Winehouse w Londynie, fani zareagowali na Twitterze, krytykując decyzję o obsadzie.

Możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny 30-dniowy okres próbny

Udział

„Mogliby dosłownie wybrać kogokolwiek innego na tej planecie, założyć na nich ul i wyglądaliby bardziej jak Amy Winehouse niż dziewczyna z tego filmu” – narzekała jedna osoba.

Inny napisał: „Zajęło mi sekundę, zanim zdałem sobie sprawę, że patrzę na zdjęcia z nadchodzącego filmu Amy Winehouse, niesamowicie rozczarowujące”.

„Te zdjęcia z biografii Amy Winehouse wyglądają, jakby pochodziły ze złego miejsca Sobotni wieczór na żywo Skit, ten film powinien zostać zamknięty i powinni pozwolić Amy odpocząć.

Film, który otrzymał królewską aprobatę od Amy Winehouse, będzie zawierał piosenki piosenkarki. „Jesteśmy podekscytowani, że Studiocanal, Focus Features i Monumental kręcą ten film, aby uczcić niezwykłą muzyczną spuściznę naszej córki i pokazać jej talent w sposób, na jaki zasługuje” – czytamy w oświadczeniu jej posiadłości.

Według komunikatu prasowego, Powrót do czerni Skupi się na niezwykłym geniuszu, kreatywności i uczciwości Amy, które zaszczepiły wszystko, co zrobiła. Ona kontynuuje: „Powrót do czerni Tłuczenie przez szybę celebrytów, by oglądać tę podróż zza lustra, by zobaczyć, co widziała Amy, by poczuć to, co ona czuła”.

Data premiery filmu nie jest potwierdzona.

READ  Prawie każdy ocalały członek obsady gliniarzy z Beverly Hills powróci w sequelu Netflix