29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Obsada The Sisterhood of the Traveling Pants ponownie się łączy

Obsada The Sisterhood of the Traveling Pants ponownie się łączy

Zebraliśmy się tu dzisiaj, aby uczcić magiczny dar dany nam: A Braterstwo podróżnych spodni Zjazd!


America Ferrera, Blake Lively, Amber Tamblyn i Alexis Bledel, którzy w filmie z 2005 roku i jego sequelu z 2008 roku wcielili się w cztery najlepsze przyjaciółki dzielące tę samą magiczną parę dżinsów, pozowały razem do zdjęć, świętując nominację do nagrody Ferrera’s Critics’ Choice Awards podczas specjalnego wydarzenia ceremonia projekcji. lalka Barbie w piątek w Nowym Jorku.


„Sisterhood wyszło w kolorze różowym, aby uczcić mój występ w nim lalka Barbie Zeszłej nocy” – Ferreira Skomentował jej wpis na Instagramie. „Kocham te kobiety całym sercem”.Mimo że od ostatniego filmu minęło 15 lat, „Sisterhood” nadal cieszy się dużym zainteresowaniem poza ekranem. W 2018 roku Ferrera udostępniła na Instagramie zdjęcie czwórki świętującej wiadomość o swojej ciąży. pismo„Zaczynam nowy rok z błogosławieństwem mojej siostry”.


Obsada powiedziała EW w 2013 roku, że zbliżyli się do siebie dopiero kilka lat po nakręceniu oryginalnego filmu.


„Byliśmy dla siebie częścią życia w naprawdę znaczący sposób, wykraczający poza wspólne kręcenie filmu” – powiedziała Ferreira. „Prawie zapominamy, że nakręciliśmy razem film, ponieważ nasza przyjaźń wyrosła z wielu innych doświadczeń. Fakt, że nasza przyjaźń zaczęła się od tego pięknego filmu, który miał tak wielkie znaczenie dla nas wszystkich, naszego życia, naszej kariery i naszej przyjaźni, sprawił, że Zawsze jestem za to wdzięczny.”

READ  Eric Braeden i Victor Newman w The Young and the Restless mówią, że ma raka w emocjonalnym wideo


„Bractwo Wędrujących Spodni”.
Zia Pera / Warner Bros

Ferrera wyraziła wówczas również swoje nadzieje związane z potencjalnym trzecim filmem. „Księga piąta [Sisterhood Everlasting] „Film zaczyna się 10 lat po czwartej książce, więc wszyscy bohaterowie są w wieku, w którym jesteśmy teraz” – powiedziała. „Wiem, że nasza czwórka będzie zachwycona [to make another film]I będzie wspaniale.”


W rozmowie z EW w 2017 roku Tamblyn potwierdził, że „od jakiegoś czasu trwają prace nad trzecim filmem”, dodając: „Mam bardzo duże nadzieje, że stanie się to raczej wcześniej niż później”.


Chcesz więcej wiadomości filmowych? Subskrybuj Bezpłatny biuletyn Entertainment Weekly Najnowsze zwiastuny, wywiady z gwiazdami, recenzje filmów i nie tylko.


Powiązana zawartość: