14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

older-workers.jpg

Obawy o inflację spychają więcej amerykańskich pracowników na emeryturę

(Bloomberg) — Inflacja i rosnące koszty życia spowodowały, że 40% pracowników sektora prywatnego w wieku 45 lat lub starszych zrezygnowało z planów emerytalnych.

Tak wynika z ankiety przeprowadzonej przez Nationwide Retirement Institute, która również wykazała, że ​​15% starszych pracowników twierdzi, że nie sądzi, że będą mogli przejść na emeryturę. Pracownicy planujący później przejść na emeryturę wskazywali również na kurczące się oszczędności emerytalne (47 proc.) i obawy, że krach na rynku zniszczy oszczędności (44 proc.) jako powody, dla których chcą pracować średnio o cztery lata dłużej niż planowali jeszcze rok temu.

Ogólnie rzecz biorąc, w trudnych warunkach ekonomicznych 24% pracowników w wieku 45 lat lub starszych stwierdziło, że czują się „na złej drodze do emerytury”. Tylko 58% stwierdziło, że pozytywnie ocenia swój plan emerytalny i inwestycje finansowe, w porównaniu z 72% w ogólnopolskim badaniu z 2021 r.

Ankieta internetowa, przeprowadzona od 14 lipca do 5 sierpnia, dotarła do 1000 uczestników planu emerytalnego w wieku co najmniej 45 lat i 100 pracowników w wieku od 35 do 44 lat, a także do 500 sponsorów lub decydentów planu firmowego Beneficjenci decyzji i 100 sponsorów planu rządowego lub jego świadczeń . Decydenci. Wynik został spisany przed ostatnim krachem na rynku, który uderzył w akcje i ma głębszy wpływ na wiele kont emerytalnych.

W całym kraju, który jest jednym z firm świadczących usługi finansowe, które mają nadzieję, że ich renta lub gwarantowany dożywotni dochód oraz produkty są bardziej popularne w pracowniczych planach emerytalnych, znalazła około połowy pracowników zainteresowanych opcjami dochodu w ramach funduszu daty docelowej lub zarządzane konto w Zaplanuj swoje miejsce pracy.

Jednak tylko 21% pracowników stwierdziło, że zna produkty inwestycyjne z gwarantowanym dożywotnim dochodem.

Aby skontaktować się z autorem tej historii:
Susan Woolley w Nowym Jorku w [email protected]

READ  Firma Anchor Brewing Company z San Francisco poinformowała, że ​​zakończyła działalność