14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nuty centralne AL: Anderson, Buxton, E-Rod, Manning

Nuty centralne AL: Anderson, Buxton, E-Rod, Manning

Podczas pierwszych 824 meczów swojej kariery w ekstraklasie, Tima Andersona To było prawie wyłącznie jako opowiadanie, z dwoma dniami DH wrzuconymi do miksu. Jednak Anderson wykonał teraz dwa kolejne starty w drugiej bazie, aby wstawić weterana białe pończochy Pomimo uporczywego bólu w prawym ramieniu. powiedział menedżer Sox Pedro Grifoll Scott Mirkin MLB.com i innych korespondentówWszystkie intencje [Anderson] wrócić na skrótyOstatecznie i że klub codziennie obserwował ramię Andersona.

Biorąc pod uwagę rekord Chicago 33-45, nie można zignorować faktu, że tymczasowa przeprowadzka Andersona do kamienia węgielnego może również służyć jako oferta dla wszystkich zainteresowanych partnerów biznesowych. Według większości ogólnych wskaźników defensywnych, Anderson miał kiepską pracę w ciągu ostatnich dwóch sezonów, a przejście do drugiej bazy może być ostatecznie wymagane, ponieważ Anderson (który skończył 30 lat kilka dni temu) zagłębia się w swoją karierę. Zespół wątpliwy w obronie krótkiego zasięgu Andersona może być bardziej chętny do wykorzystania go jako drugiego bazowego lub możliwość przełączania się między obiema pozycjami może również zwiększyć wartość dawnej wymiany All-Star ze względu na sposób, w jaki kluby nagradzają różnych graczy. Jednak w tym momencie atak jest dla Andersona większym zmartwieniem niż obrona, ponieważ walczył o trafienie linii ukośnej .241/.279/.282 w 229 występach na tablicy, podczas gdy brakuje około trzech tygodni na liście kontuzjowanych z powodu skręconego lewego kolana . Rok 2023 jest ostatnim gwarantowanym rokiem kontraktu Andersona, ponieważ White Sox posiada opcję klubową o wartości 14 milionów dolarów na jego usługi na rok 2024.

Więcej z AL Central….

  • Byrona Buxtona Opuścił wczorajszy mecz z powodu skurczów pleców, które pojawiły się, gdy próbował pokonać bunt do pierwszej bazy. Bliźnięta szef Rocco Baldellego Powiedzieć Do-hyung Park na MLB.com i innych korespondentów, że Buxton przez większą część sezonu miał problem z plecami i że codziennie czekał na dalszą ocenę, mimo że Buxton wydawał się „Już czujesz się trochę lepiejpo meczu. Buxton był używany wyłącznie jako DH w tym sezonie, z dokuczliwymi problemami z plecami, dodanymi do chirurgicznie naprawionego prawego kolana, które nadal powoduje problemy dla Buxtona, utrzymując go poza jego zwykłą pozycją na środku pola.
  • Eduardo Rodrigueza Rzucił 50 rzutów podczas sobotniej sesji bullpen na żywo, po czym powiedział dziennikarzom (m.in Chris McCowski z Detroit News) ToWszystko było idealne – pod względem czucia, ciała, ramion i palców. Rodriguez został umieszczony w klasie IL 15 nieco ponad miesiąc temu z rozdartą rolką w lewym kciuku, a niezwykły charakter kontuzji nieco utrudnił ustalenie prawdziwego harmonogramu jego powrotu.Jednak McCowsky zauważa, że z pewnością wygląda na to, że Rodriguez jest w drodze powrotnej tygrysy Rotacja przed przerwą All-Star, jednak, kierownik AJ Hincha Powiedział, że leworęczny będzie musiał przejść co najmniej jedną rehabilitację, zanim zostanie aktywowany z IL. Rodriguez ma imponujące 2,13 ERA w 67 2/3 rund dla Detroit w tym sezonie, co czyni go ważną postacią dla zespołu Tygrysów, który wciąż jest w AL Central lub potencjalnie ostatnim żetonem handlowym, jeśli Tygrysy przejdą w tryb sprzedawcy.
  • winnym tygrysy Aktualności, Matta Manninga Oczekuje się, że IL 60 zostanie aktywowany podczas nadchodzącej serii Detroit przeciwko Rangersom. Hinch powiedział dziennikarzom (m.in Cody Stavenhagen sportowiec), że klub nie podjął jeszcze decyzji, czy aktywować Manninga na start we wtorek lub czwartek, przy czym Tygrysy biorą pod uwagę również to, czy dać Reese’a Olsona Dodatkowy dzień odpoczynku. Manning został wykluczony z gry od swojego drugiego startu w sezonie, kiedy złamał prawą stopę po uderzeniu Alejandro Kirk Wróć na wzgórze.
READ  Christian McCaffrey pokazuje bezinteresowność 49ers w meczu Jauan Jennings TD vs. Eagles – obszar NBC Sports Bay i Kalifornia