15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nuty atlantyckie: Harden, Mills, Simmons, Simovich, Nicks

Nuty atlantyckie: Harden, Mills, Simmons, Simovich, Nicks

the pociski Pozostaje poważnym pretendentem do podpisania kontraktu Jamesa Hardenaźródło bliskie SixExpress – powiedziała gwiazda Sam Amick z The Athletic. Ostatnie spekulacje skierowały się w stronę Hardena pozostającego w Filadelfii, ale jego obóz chce wyjaśnić, że Houston nadal jest opcją.

Chociaż wydaje się dziwne, że duży gracz rozważa pozostawienie pretendenta do tytułu w celu odbudowania franczyzy, Amick zauważa, że ​​za wszystkimi przeciekami dotyczącymi przyszłości Hardena stoi walka o wpływy. W wieku 33 lat jego potencjał kontraktu bliskiego limitu jest ograniczony, chyba że uda mu się stworzyć wrażenie, że zainteresowany jest więcej niż jeden zespół. Amick zauważa, że ​​zarówno Filadelfia, jak i Houston były przekonane przez cały proces, że są zdecydowanymi faworytami do wylądowania Hardena i że używał drugiej drużyny tylko jako dźwigni.

Utrzymanie Hardena jest kluczowe dla nadziei Sixers na tytuł, a według Bobby’ego Marksa z ESPN może im grozić „rok przerwy”, jeśli zdecyduje się odejść.link do filmu). Twierdzi, że bez Hardena Filadelfia miałaby tylko około 9 milionów dolarów, co nie pozostawia prawie żadnej możliwości zastąpienia go, chyba że zespół może odciążyć inne wypłaty.

Więcej z sekcji Atlantyku:

  • Patty Mills nadzieje Bena Simmonsa Australia może wystartować tego lata na Mistrzostwach Świata FIBA ​​jako preludium do zdrowego sezonu siecidla każdego Brian Lewis z New York Post. Mills jest zachwycony tym, co zobaczył podczas pozasezonowego treningu Simmonsa. „Przed nami jeszcze kilka tygodni” — powiedział Mills. „Z wszystkich konwencji i z tego, co słyszałem, dba o swoje ciało i dba o formę i zdrowie, których, jak sądzę, każdy chce i potrzebuje. Myślę więc, że przede wszystkim dla niego jest dotarcie do tej części, w której może być Znowu Ben.
  • Ivo SimovicJr., asystent na UCLA, finalizuje umowę o przystąpieniu Darko Rajakovic kadra szkoleniowa z dzikie ptakiI Tweety Pete Thamel z ESPN. Temel powiedział, że Simovic i Rajakovic współpracowali wcześniej w Serbii i Hiszpanii.
  • Freda Katza z The Athletic Bada 10 potencjalnych celów dla Nic Z wyjątkiem osób średniego szczebla niebędących podatnikami. Katz powołuje się na opakowanie bryłek Bruce’a Browna Jedną z możliwości jest jednak to, że Browns mogą być w stanie wyprzedzić MLE na wolnym rynku i nie rozwiązuje to potrzeby zespołu w zakresie strzelania na świeżym powietrzu.
READ  Britney Greiner: Ambasada USA w Moskwie uznała koszykarza „w dobrej formie” po uzyskaniu dostępu do konsulatu