14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy dystrybutor Terex SE na Polskę

Nowy dystrybutor Terex SE na Polskę

14.06.2024

Żurawie wieżowe samowznoszące Terex wyznaczyły firmę EWPA na swojego dystrybutora w Polsce.

Firma z siedzibą w Komornikach pod Poznaniem, założona w 1989 roku, złożyła pierwsze zamówienie w firmie Terex na czterotonowy CBR 40H z jednotonowym wysięgnikiem o długości 40 metrów i 4,4-tonowym CSE 32. Wysięgnik o długości 32 metrów i udźwigu końcówki wysięgnika 1,05 tony. Jeśli w międzyczasie nie zostaną sprzedane, nowe żurawie zostaną obciążone flotą wynajmowaną przez firmę.

Terexa CBR 40H

EWPA obsługuje już wiele żurawi terenowych Terex i produktów pochodzących z działu obróbki materiałów Terex oraz dystrybutora ładowarek teleskopowych Merlo i sprzętu do budowy skrzyń. Twierdzi również, że dodaje do swojej oferty żurawie Tatano. Oprócz siedziby w Komornikach firma działa także we Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie.

Dyrektor naczelny Szymon Atraszkiewicz powiedział: „Jako dystrybutor kilku marek Terex w Polsce zebraliśmy cenną wiedzę i doświadczenie, poszerzając naszą ofertę produktów o żurawie samomontujące Terex. Zaprojektowane z myślą o najwyższej wydajności i długiej żywotności przy ekonomicznej eksploatacji kosztów, są najlepszą inwestycją dla naszych polskich klientów. Uważamy, że przyniosą przychody.

(L-P) Tomasz Opaliński z Terex, Simone Atraskiewicz i Przemysław Kreszic z EWPA i Luca Jannett z Terex

Menedżer Wsparcia Sprzedaży Obszaru Terex Tomasz Opaliński dodał: „Chcielibyśmy serdecznie powitać zespół EWPA, znany z doskonałej obsługi i wsparcia posprzedażowego dla swoich klientów. Historia EWPA jako dystrybutora innych marek Terex wraz z ich doświadczeniem w branży branży budowlanej, sprawiają, że skupiamy się na obsłudze klienta jako jednej z naszych podstawowych zasad. Z niecierpliwością czekamy na bliską współpracę z zespołem w celu rozwoju i poprawy obecności żurawi samomontujących Terex w całej zachodniej Polsce.

READ  Robert Lewandowski ogłasza skład Polski na Mistrzostwa Świata