30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowo odkryty plik Nintendo pokazuje „odłączane urządzenie z dwoma ekranami”

Nowo odkryty plik Nintendo pokazuje „odłączane urządzenie z dwoma ekranami”

zdjęcie: Przez WIPO/Nintendo

W ostatnich miesiącach pogłoski o następcy Switcha są coraz głośniejsze, a teraz odkryto kilka nowych nagrań Nintendo.

Nowe pomysły i projekty Nintendo, które gigant gier wideo pierwotnie zaprezentował 11 listopada 2022 roku, odkryto na stronie Światowej Organizacji Własności Intelektualnej.

Został on udostępniony publicznie na początku tego tygodnia, 26 października 2023 r., i chociaż najlepiej jest złagodzić oczekiwania, jedynym plikiem, który wprawił niektórych fanów Nintendo w natychmiastowy szał, jest „Odłączane urządzenie z dwoma ekranami„Ten jest trochę jak 3DS.

Projekty koncepcyjne można zobaczyć powyżej i poniżej, a oto pełny opis:

„To urządzenie elektroniczne składa się z pierwszego urządzenia i drugiego urządzenia. Pierwsze urządzenie i drugie urządzenie mogą być ze sobą połączone oddzielnie. Pierwsze urządzenie ma pierwszą powierzchnię, pierwszy ekran wyświetlacza i pierwszą jednostkę komunikacyjną umieszczoną na pierwszej Drugie urządzenie ma drugą powierzchnię i drugi ekran wyświetlacza umieszczony na drugiej powierzchni, drugą tylną powierzchnię umieszczoną na tylnej stronie drugiej powierzchni oraz drugą jednostkę komunikacyjną umieszczoną na drugiej tylnej powierzchni. może być połączona z pierwszą jednostką komunikacyjną w pierwszym kierunku lub w drugim kierunku przeciwnym do pierwszego kierunku, gdy znajduje się ona w pierwszym stanie styku, w którym została utworzona. Kiedy druga część stykowa jest połączona z pierwszą częścią stykową w w pierwszym kierunku, druga tylna powierzchnia jest ustawiona tak, że zakrywa pierwszy ekran. W drugim stanie połączenia, w którym druga część stykowa jest połączona z pierwszą częścią stykową w drugim kierunku, druga tylna powierzchnia jest ustawiona tak, że nie nie obejmuje pierwszego programu.”

Niektóre inne pliki Nintendo wydają się wspominać o wentylatorze systemu, przyciskach i sposobie podłączenia wyświetlacza do urządzenia.

Należy pamiętać, że takie wnioski i patenty niekoniecznie gwarantują dalsze nowości lub produkty w przyszłości. Przed premierą Switcha Nintendo zgłosiło jeden patent dotyczący Internetu Pokazał przenośny system o owalnej konstrukcji z drążkami analogowymi wystającymi z ekranu.

READ  YouTube Music wprowadza automatyczne pobieranie podcastów

Firmy, w tym Nintendo, często robią to po prostu, aby chronić swoje własne koncepcje i mogą później ponownie rozważyć te pomysły.

Zgłoszenie Nintendo
zdjęcie: Przez WIPO/Nintendo

Warto zauważyć, że urządzenie z dwoma ekranami nie było tematem rozmów w żadnych ostatnich plotkach na temat rzekomego następcy Switcha.

Tak naprawdę, niedawne plotki z września wskazywały, że na tegorocznym Gamescomie wybranym deweloperom pokazano kontynuację Switcha. Ponadto pojawiły się twierdzenia, że ​​demo technologiczne Zelda: Breath of the Wild działa w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.