22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowe słuchawki i głośniki Sony charakteryzują się niesamowitym basem

Nowe słuchawki i głośniki Sony charakteryzują się niesamowitym basem

Sony zmienia strategię dotyczącą mainstreamowych słuchawek i głośników bezprzewodowych. Dziś firma ogłasza wiele nowości produktowych i wprowadza nową markę, NAJWYŻSZA MOC DŹWIĘKU, iść z nimi. Jakakolwiek rzeczywista „nazwa” stanowi postęp w porównaniu z ubiegłymi latami, kiedy firma Sony zazwyczaj określała urządzenia wyłącznie na podstawie numeru modelu. Jak podkreśla marka, wszystkie nowe produkty – trzy głośniki i jedna para słuchawek – skupiają się na realistycznym dźwięku.

Wszystkie mają również przycisk ULT, który umożliwia przełączanie pomiędzy różnymi trybami dźwięku w zależności od tego, jak duży nacisk chcesz uzyskać. ULT1 zapewnia „głębszy bas o niższym pogłosie”, podczas gdy ULT2 zapewnia „mocny, mocny bas”. I tak, wydaje się, że istnieje różnica między tymi dwoma, jeśli chodzi o ogólny EQ. Zasadniczo można myśleć o trybie ULT jako o nowej generacji starego trybu Extra Bass firmy Sony.

ULT Tower 10 to nowy głośnik imprezowy firmy Sony.
Obraz: Sony

Jeśli chodzi o same produkty, przywołał gigantyczny głośnik o wadze 64 funtów Wieża ULT 10 Jest liderem w cenie 1199 dolarów. Posiada wszystkie typowe triki związane z głośnikami imprezowymi, takie jak światła synchronizujące się z Twoją muzyką, wbudowany mikrofon do sesji karaoke, wielokierunkowy dźwięk i wspomniane wcześniej tryby dźwięku ULT1 i ULT2, jeśli naprawdę chcesz potrząsnąć ścianami. Urządzenie ma 34 różne strefy oświetlenia LED, a Sony opisuje jego dźwięk jako „niezwykle mocny”.

ULT Field 7 za 500 dolarów to najnowszy i najlepszy głośnik Bluetooth firmy.
Obraz: Sony

Ogłasza, że ​​Sony wycofuje się z tego miejsca Pole alternatywne 7, nowy flagowy głośnik Bluetooth, który zastępuje model SRS-XG500. Wyceniony na 499 dolarów i mierzący ponad 20 cali szerokości, ten wcale nie jest mały, ale ma zintegrowane uchwyty, dzięki którym przenoszenie go jest mniej uciążliwe. Możesz spodziewać się do 30 godzin pracy na baterii, chociaż ten czas spada do 25 godzin, jeśli włączysz tryby Light i ULT. (Jeśli chcesz jeszcze bardziej dostosować dźwięk, dostępny jest także siedmiopasmowy korektor). ULT Field 7 ma stopień ochrony IP67 w zakresie odporności na kurz i wodę, a Sony twierdzi, że ma również konstrukcję odporną na rdzę.

READ  Mod AirPods porzuca port Lightning dla USB-C

Sony twierdzi, że nawet ultrakompaktowy ULT Field 1 potrafi wygenerować imponujący bas.
Fotografia: Chris Welch/The Verge

Wreszcie, jeśli chodzi o głośniki, jest to, co faktycznie można wziąć pod uwagę Przenośny. 129 dolarów Pole dorosłe 1 Jest dostępny w kilku różnych kolorach (czarnym, szarym, zielonym i pomarańczowym) i ma kompaktową konstrukcję, która nadal zapewnia mocny dźwięk. To urządzenie ma tylko jeden tryb dźwięku ULT i może wytrzymać do 12 godzin ciągłego słuchania. Można go używać jako głośnika do telefonu — cechę, którą zawsze cenię w głośnikach Bluetooth — i ma wbudowany pasek, który można łatwo przymocować do torby.

ULT Wear to nowe bezprzewodowe słuchawki średniej klasy z redukcją szumów.
Obraz: Sony

Jest też ULT Wear, nowy zestaw słuchawek, który zastępuje słuchawki Sony WH-XB910. Za 199,99 USD otrzymasz wiele funkcji przeniesionych z modelu premium 1000XM5, w tym wykrywanie na uchu, ulepszoną redukcję szumów, dźwięk przestrzenny śledzący głowę i szybsze szybkie ładowanie. M5 nadal oferuje najlepszy dźwięk i technologię ANC firmy Sony, ale firma twierdzi, że przetwornik w tych słuchawkach został specjalnie zaprojektowany pod kątem głębokiego basu. Kilka tygodni temu na krótko wypróbowałem ULT Wear i chociaż tryby ULT1 i ULT2 przypadły mi do gustu, są ludzie, którzy po prostu nie mogą uzyskać wystarczającej ilości basu – a te słuchawki są dla nich.