19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowa bezprzewodowa klawiatura Logitech jest przeznaczona dla profesjonalnych graczy, którzy potrzebują przenośności

Nowa bezprzewodowa klawiatura Logitech jest przeznaczona dla profesjonalnych graczy, którzy potrzebują przenośności

Logitech ogłosił Pro Klawiatura, dostępna za pośrednictwem skupionej na grach podmarki Logitech G, jest już dostępna w cenie 179 dolarów w jednym z dwóch przełączników optycznych GX (dotykowym lub liniowym) i trzech kolorach (czarnym, białym lub różowym).

Pozycjonowany jako kompaktowa kontynuacja G Pro firmy Logitech Użytkownicy mają do dyspozycji trzy opcje łączności: przewodową za pomocą dwumetrowego kabla ładującego USB-C na USB-C lub bezprzewodową za pośrednictwem Bluetooth lub klucza Lightspeed firmy Logitch, przy czym ten ostatni oferuje częstotliwość odpytywania 1000 Hz.

Jedną z kluczowych różnic jest to, że w przeciwieństwie do wersji Pro Żadna klawiatura nie oferuje klawiszy z możliwością wymiany podczas pracy. Zarówno opcje przełącznika Linear, jak i GX Tactile w modelu Pro

Dodatkowe dostosowania, takie jak przypisywanie skrótów makr, efektów świetlnych i dźwiękowych, można uzyskać za pomocą nowego narzędzia Keycontrol w oprogramowaniu G Hub firmy Logitech, gdzie klawisze można ponownie przypisać, aby każdy klawisz mógł przypisać do 15 różnych funkcji. Obsługuje również oświetlenie Lightsync RGB firmy Logitech, które jest wstępnie zaprogramowane na jednolity niebieski kolor po wyjęciu z pudełka, aby zmniejszyć rozproszenie uwagi, ale można je dostosować, aby umożliwić wybór kolorów i sekwencji oświetlenia świecących przez oświetlenie Pro Enable przez około 65 godzin przy pełnym użyciu naładowany.

Logitecha G Pro Możesz się rozproszyć podczas grania, a futerał do przenoszenia klawiatury pozwoli Ci zabrać ją w podróż. Główną zaletą jest to, że wszystkie te funkcje i dostosowania są dostępne w tej przenośnej obudowie – jeśli lubisz rywalizować w grach i często podróżujesz, znacznie łatwiej będzie zmieścić się w torbie niż pełnoprawną klawiaturę.

READ  Szczegóły dotyczące procesorów graficznych AMD RDNA 3 dla kart graficznych Radeon RX 7000