7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kim Kardashian, North West

North West Rocks platformy D&G w Mediolanie z mamą Kim Kardashian – Hollywood Life


Pokaż galerięŹródło obrazu: MEGA

północny zachód Może i jest mała, ale naprawdę ma niesamowity styl! Dziewięcioletnia córka Kim Kardashian A Kanye West Pozując do zdjęć, pokazała modny strój, który obejmuje czarną kurtkę, luźne czarne spodnie i czarne platformy Dolce & Gabbana. w Mediolanie we Włoszech Podczas zwiedzania z matką. Miała też długie warkocze we włosach, gdy pozowała do uroczej sesji zdjęciowej, która została opublikowana na stronie Kim na Instagramie 1 października.

Oprócz North, Kim ma dwoje innych dzieci, w tym syna Święty6 i jego córka Chicago4 lata na innych zdjęciach, które były częścią postu. Ich twarze pojawiły się na zdjęciach z efektem kolażu i obie były pełne uśmiechów. W podróży brakuje tylko najmłodszego syna Kim, psalm3.

Gdy nagranie zostało opublikowane, zwolennicy Kim nie mogli się oprzeć pochwałom jej dzieci. Jeden z wyznawców napisał „Lovely”, podczas gdy inny skomentował, jak dorastała Północ. Jedna trzecia opisała ją jako „uroczą”, a wielu innych pozostawiło proste uśmiechnięte emotikony lub oczy w kształcie serca.

Kim Kardashian i Northwest podczas poprzedniej wycieczki. (mega)

Zanim Kim opublikował najnowsze zdjęcia Korei Północnej, obaj odwrócili głowy, gdy po raz drugi pojawił się w Mediolanie. Właśnie wtedy wyszli z hotelu, aby 25 września udać się do siedziby mody Dolce & Gabbana. Kim miała na sobie mini sukienkę z wysokim dekoltem, przezroczyste czarne pończochy i czarne rękawiczki z dopasowaną chustą, podczas gdy jej platynowe blond włosy były podciągnięte. North wyglądała absolutnie cudownie w obszernej długiej czarnej kurtce, krzyżyku i stylowych okularach przeciwsłonecznych.

Kiedy North nie zwraca na siebie uwagi swoim epickim stylem jak Kim, robi to za nią koszykówka dla niej. The mini Ja Od Kim i Kanye regularnie bawiła się w tym roku, a jej rodzice często pojawiają się, aby ją pocieszyć. Występują również w wielu jej praktykach, takich jak ta, którą widziała Kim w zeszłym miesiącu. Kochająca matka i córka uścisnęły swój związek, wracając do samochodu po sesji treningowej.

READ  Zobacz, jak Raptor przebiera się w najnowszym zwiastunie Jurassic World: Dominion