19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Premiera „Emancypacji” Willa Smitha „Apple Thriller” — The Hollywood Reporter

Premiera „Emancypacji” Willa Smitha „Apple Thriller” — The Hollywood Reporter

Apple zorganizowało premierę Will Smith A Antoine Fuquanastępny film, Wydaniew sobotę w Waszyngtonie, chociaż los projektu najwyraźniej wisi na włosku po niesławnym klapsie Oscara Smitha, program wskazuje, że Apple zamierza wkrótce go wydać.

Podczas rozdania Oscarów w 2022 r. Smith wszedł na scenę podczas ceremonii i zaskoczył świat, gdy spoliczkował prezentera Chrisa Rocka, który wyśmiewał żonę Smitha, Jadę Pinkett Smith. Smith od tego czasu zrezygnował z Akademii, niektóre z jego projektów zostały zawieszone, a on przeprosił The Rock, rodzinę The Rock, innych zdobywców Oscara i innych.

Apple i NAACP hostowały plik Wydanie Film został pokazany podczas 51. Dorocznej Konferencji Legislacyjnej Fundacji Czarnych Kongresów przedstawicieli Kongresowego Klubu Czarnych, Historycznie Czarnych Uczelni i Uniwersytetów, Divine Council 9 (Historycznie Czarnych Bractw i Sororities), Narodowej Rady Murzynów, Narodowej Koalicji na rzecz Czarnych Zaangażowanie obywatelskie, Power Ascended i #WinWithWomen to jedne z innych liderów wpływu społecznego.

Następnie odbyła się rozmowa na temat filmu z Fuqua, Willem Smithem i Mary Elliott, kuratorką amerykańskiego niewolnictwa w Narodowym Muzeum Historii i Kultury Afroamerykańskiej Smithsonian, moderowana przez komentatorkę polityczną i kulturalną Angelę Ray.

„W całej mojej karierze odrzucałem wiele filmów o niewolnictwie” – powiedział Smith w serialu. „Nigdy nie chciałem nam tego pokazać. Potem przyszedł ten obraz. To nie jest film o niewolnictwie. To jest film o wolności. To jest film o odporności. To jest film o wierze.”

Kontynuował: „To jest film o ludzkim sercu – co można by nazwać pierwszym wirusowym zdjęciem. Aparaty zostały właśnie ustawione, a zdjęcie związanego Petera obiegło świat. to była historia, która eksplodowała i rozkwitła w moim sercu i chciałem móc przekazać ją w taki sposób, w jaki może ją zaoferować tylko Antoine Fuqua.

Oparte na prawdziwej historii, Wydanie Podąża za Peterem (Smith), który ucieka ze swojej farmy w poszukiwaniu rodziny, wyprzedza kłusowników z zimną krwią i przetrwał po drodze bagna Luizjany. Peter ostatecznie wstąpił do armii Unii. Podczas badania lekarskiego jego nagie plecy, pokryte bliznami od na wpół śmiertelnej skóry, sfotografował jego były nadzorca gospodarstwa. niezależny Opublikował zdjęcie, które niewątpliwie dowodzi okrucieństwa i brutalności niewolnictwa w Ameryce.

READ  Taylor Swift podziwia Sue Ticketmaster w Fiasco Tickets - Rolling Stone

Wyreżyserowany przez Fuqua i dyrektor wykonawczy Wydanie Z tekstu Williama N. Collage. Producentami filmu są Smith i John Moon przez Westbrook Studios, Joey McFarland przez McFarland Entertainment, a Todd Black przez Escape Artists. Producentami wykonawczymi są Chris Brigham, James Lasseter, Heather Washington, Cliff Roberts, Glenn Basner i Scott Greenberg.