17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Nie możemy się rozpraszać”: Southgate ostrzega Anglię przed samozadowoleniem w Polsce | Anglia

Gareth Southgate ostrzegł Anglia Nie popadajcie w samozadowolenie przed eliminacjami do Mistrzostw Świata w Polsce. Anglia wygrała do tej pory wszystkie pięć meczów i jest na szczycie grupy, ale w środę czeka ich najtrudniejszy test w Warszawie.

Znowu wygrana 4-0 Węgry I Andora To tylko dodało dobrego czynnika finału Euro 2020, ale Southgate zachowało ostrożność, zanim zmierzyło się z drugą w kolejności Polską.

– Jako drużyna musimy przyznać, że jesteśmy w dobrym momencie i drużyna gra dobrze – powiedział trener reprezentacji Anglii. „Mamy zespół graczy, każdy z nich jest wygodny do grania i grania dobrze. Ale te momenty są również niebezpieczne, ponieważ jeśli jesteśmy zadowoleni, przechodzimy do gry, która jest wyzwaniem.

„To motywacja na wysokim poziomie, ale ochrona przed poczuciem, że jesteśmy lepsi od siebie. Uzyskujemy dobre wyniki, ponieważ ciężko dla siebie pracujemy.

Soundgate dokonał 11 zmian w swoim wygranym 4:0 meczu z Andorą w niedzielę, ale podkreślił, że powrót do zespołu, który wygrał w zeszłym tygodniu na Węgrzech, nie był prostą decyzją. „Drużyna, która grał na Węgrzech, ale można się spierać, która jest naszą najsilniejszą drużyną, byliśmy w stanie odpocząć tym osobom po zakończeniu meczu” – dodał.

„W tej grupie wciąż jest dużo rywalizacji o miejsca. Nie jest łatwo powiedzieć, że wygraliśmy ten mecz. Ta drużyna wróci i zapewni ten sam poziom wydajności. Polska Będzie inny. Problemy, które pojawiają się w nocy, mogą być różne, więc nie możemy wędrować w nocy. ”

Chociaż zawodnicy z Anglii byli rasistami podczas ostatnich kwalifikacji w Budapeszcie w czwartek, a Southgate nie zalecał zmierzenia się z podobną sytuacją w Warszawie, spodziewa się wrogiego przyjęcia, a posiadanie jest ważne, aby uspokoić kibiców gospodarzy.

Gorączka: Zarejestruj się i otrzymuj nasz codzienny e-mail o piłce nożnej.

„Musimy podejść do gry jak do każdej innej nocy. Wiemy, że posiadanie piłki będzie dużym czynnikiem w radzeniu sobie z tymi sytuacjami” – powiedział. Wygrali swoje ostatnie dwa mecze, a Węgry mają jednych z najlepszych piłkarzy w drużynie, którzy mają przeciwko nam najlepszą piłkę.

READ  Czy inflacja ponownie zaskoczy rynki?

Kiedy Anglia pokonała Polskę 2:1 na Wembley w marcu, na widowni nie było Roberta Lewandowskiego, który strzelił rekordową bramkę. Prowadzi w środę w składzie, a Jordan Pickford jest podekscytowany wyzwaniem, przed którym stoi napastnik Bayernu Monachium. – Wiemy, że to świetna drużyna, on jest świetnym napastnikiem – powiedział Bigford. „Więc skupimy się na pewnych obszarach i będziemy gotowi na wszystko”.