12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nie jesteś zaproszony do mojego pubu: Adam Sandler bije rekord Rotten Tomatoes dzięki „Bat Mittvah” Netflixa

Nie jesteś zaproszony do mojego pubu: Adam Sandler bije rekord Rotten Tomatoes dzięki „Bat Mittvah” Netflixa

Adam Sandler osiąga szczyt w swojej karierze dzięki swojemu nowemu filmowi Netflix.

Pojawia się aktor, który ma umowę o wartości 350 milionów dolarów (199 milionów funtów) z usługą przesyłania strumieniowego Nie jesteś zaproszony do mojego pubukomedia, w której występuje u boku żony i dwóch córek.

To dramat sportowy, który ją znokautował Przyspiesza Według zbiorczego serwisu Rotten Tomatoes jest to jego najwyżej oceniany film.

Oznacza to poważną zmianę dla Sandlera, którego poprzednie filmy w serwisie streamingowym obejmują m.in Ironia 6, Sandy Wexler I tajemnica morderstwawszystkie zostały rozdarte przez krytyków.

Ale, Nie jesteś zaproszony do mojego pubu Dzięki temu Sandler otrzymuje jedne z najlepszych recenzji w swojej dotychczasowej karierze.

NA Zgniłe pomidoryFilm otrzymał ocenę 95% od krytyków. Dla porownania, Przyspiesza Ma 93 proc.

podąża za nim Historie Meyerowitza (nowe i wybrane)co stanowi 92 procent, Nieoszlifowane klejnoty 91 procent i film z Paulem Thomasem Andersonem Uderz pijaną miłość (77 proc.).

Ale masy się nie zgadzają. chwila Przyspiesza pozostaje jego najpopularniejszym filmem wśród fanów, Nie jesteś zaproszony do mojego pubu Obecnie wynosi 67 proc.

Film opowiada historię dwóch najlepszych przyjaciół Bat micwa Na plany wpływa popularny chłopak, o którego uwagę walczą.

Sunny i Adam Sandler w filmie „Nie jesteś zaproszony na bat micwę”

(Netflix)

Sandler występuje u jego boku w filmie Nieoszlifowane klejnoty Idina Menzel, jego żona Jackie i ich córki Sadie (17 lat) i Sunny (14 lat).

Aktor jest żonaty z Jackie od 2003 roku.

Nie jesteś zaproszony do mojego pubu Można już oglądać w serwisie Netflix.