26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Nie dostaję kawałka” – Termin

„Nie dostaję kawałka” – Termin

Aaron Paul otwarcie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat niepłacenia za transmisje Szkoda Urodzony w Netfliksie.

Jedną z głównych kwestii strajku SAG-AFTRA są płatności na rzecz aktorów z serwisów streamingowych. Obecnie aktorzy nie otrzymują żadnych pozostałości po swojej pracy pokazywanych w serwisach streamingowych, tak jak wtedy, gdy ich występ jest emitowany na platformach linearnych.

„Nie dostaję żadnych fragmentów Netflixa Szkoda„Jeśli mamy być całkowicie szczerzy, dla mnie to szaleństwo” – powiedział Paul. Rozrywka Dziś wieczorem Kanada podczas ostatniego sit-in.

Kontynuował: „Występy są na zawsze żywe na tych sztandarach i przenoszą się przez fale. Widziałem to pewnego dnia Szkoda Popularność zyskała na Netfliksie. Myślę, że wielu streamerów wie, że nie płacenie ludziom godziwej pensji uchodzi im na sucho, więc teraz nadszedł czas na poświęcenie. A to tylko jedna z rzeczy, o którą walczymy.”

podczas Szkoda Podczas minispotkania na linii pikiet gwiazda Bryan Cranston opowiedział, dlaczego dla aktorów ważna jest walka o lepszy kontrakt z AMPTP.

„Z roku na rok, z roku na rok, liczba programów nadawczych maleje i nawet jeśli będziesz prowadzić program radiowy, to, co Ci pozostanie, zostanie znacznie zmniejszone” – powiedział. „Kiedy dawno temu rozpoczynaliśmy działalność w tym biznesie, płaciliśmy rachunki z resztek. To znaczy, częścią równania biznesowego były śmieci, śmieci międzynarodowe, sprzedaż DVD i tym podobne. Ale tego już nie ma”.

READ  Ryan Reynolds przechodzi przed kamerą „ratującą życie” kolonoskopię