20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nick Cannon i Kevin Hart ogłaszają nowy teleturniej „Kto nosi moje dziecko” – Rolling Stone

Nick Cannon i Kevin Hart ogłaszają nowy teleturniej „Kto nosi moje dziecko” – Rolling Stone

Wiesz, co mówią: jeśli masz, zainwestuj! A co posiada Nick Cannon? Niemożność zaprzestania posiadania dzieci.

We wtorek firma Canon ogłosiła plany nowego teleturnieju, Kto urodzi moje dziecko z Nickiem Cannonem, prowadzony przez Kevina Harta i wyemitowany wiosną tego roku na antenie E!. Zapowiadana jako „matka wszystkich teleturniejów” (zobacz, co tam zrobiła), Kanon wybierze z listy uczestniczek, które chcą — zgadłeś — urodzić jego następne dziecko.

W zwiastunie programu Cannon zajmuje miejsce na gorącym krześle, gdy Hart mówi mu: „Będziesz miał kilku zawodników, którzy chcą mieć twoje dziecko”. Następnie, pokazując, jak poważnie traktuje macierzyństwo i rodzicielstwo, Kanon patrzy na przyszłe matki i żartobliwie zaczyna dokonywać wyboru, mówiąc: „Innie, Minnie, Minnie…”

Kanon jest obecnie ojcem dziesiątek dzieci. dzieli 11-letnie bliźniaki Monroe i Marokańczyka z Mariah Carey; Rise, 5 miesięcy, Strong, 2 i Golden, 6, z Brittany Bell; Jamila, 3 miesiące, oraz Zion i Zillion, obie w wieku 1 roku, z Abby De La Rosa; Hello Mary Two Months i nieżyjący już Zane z Alyssą Scott; Legendarny, 7-miesięczny, z Pre Tizi; Onyx, 5 miesięcy, z Laneshą Cole.

Gwiazda była szczera na temat swojej powiększającej się rodziny, żartując w zeszłym roku, że był „głupi jak szalony” i że kolejne dzieci są w drodze. występując na obsługa ust PodcastCannon trzasnął: „Jeśli myślałeś, że w zeszłym roku było dużo dzieci…”

wspólny

W tym czasie Cannon powiedział również, że zeszłej jesieni poszedł na terapię i próbował zachować celibat, choć przyznał, że wysiłek ten był krótkotrwały, ponieważ wpadł w depresję z powodu utraty syna Zane’a, który zmarł 5 grudnia 2021 r. Z powodu uszkodzenia mózgu. rak.

„Spadłem tego ofiarą, ponieważ byłem w stanie bezbronności” – powiedział. „Więc w grudniu, szczególnie tuż przed Bożym Narodzeniem, zacząłem pieprzyć się jak szalony… Więc złamałem celibat”.

READ  Lizzo została zaproszona do występu w Montpelier Estate Jamesa Madisona – Billboard