17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kristen Dott rozmawia o powrocie do „Vanderpump Rules” w związku ze skandalem z Tomem Sandovalem

Kristen Dott rozmawia o powrocie do „Vanderpump Rules” w związku ze skandalem z Tomem Sandovalem

Wiadomości o celebrytach

Ekskluzywne detale

7 marca 2023 | 11:08

Nie licz na Doute.

Kristen Dott rozmawia o powrocie do „Vanderpump Rules” pośród skandalu związanego z oszustwem byłego chłopaka Toma Sandovala z Raquel Levis, potwierdziła we wtorek strona szósta.

Kristen była z Arianą [Madix] Tej nocy, kiedy to się stało, i od tamtej pory jest przy niej” – powiedziało nam źródło zbliżone do produkcji.

„Jako osoba, która spotykała się z Tomem i na przestrzeni lat zaprzyjaźniła się z Arianą, ma wyjątkowe spojrzenie na sytuację, którą interesują się producenci”.

Informator dodał, że „większość obsady” opowiada się za ponownym wcieleniem się w Kristen. „

Doute, lat 40, słynna randka z Sandoval, lat 39, z przerwami przez osiem lat, zanim rozstali się w 2014 roku z powodu niewierności obu stron, co zostało mocno udokumentowane w programie Bravo.

W czasie ich rozstania Doute obwiniła Madix, lat 37, o zerwanie po tym, jak dowiedziała się, że Sandoval pocałował ją, gdy się spotykali.

Kristen Dutt rozmawia o powrocie do „Vanderpump Rules” pośród skandalu.
Getty Images autorstwa Jamesa Maya

ludzie Po raz pierwszy poinformowano, że Doute rozważy powrót do przebojowego programu Bravo po otrzymaniu błogosławieństwa Madixa.

„Przez lata miała wzloty i upadki z Sandoval, ale teraz w pełni wspiera Arianę” – powiedziało źródło.

Źródło dodało, że Doute „dała za sobą serial” po tym, jak została zwolniona w czerwcu 2020 r., po tym, jak wyszły na jaw poprzednie akty rasizmu wobec byłej współgwiazdy Faith Stowers. Teraz jednak rozważa możliwość powrotu.

Przed premierą Doute występował w przebojowym programie Od czasu premiery w 2013 roku.
Bank zdjęć NBCU / NBCUniversal za pośrednictwem Getty Images

„Będzie to zależało od tego, czy Ariana chce, żeby to zrobiła i czy czuje się komfortowo, ponieważ to jedyny sposób, w jaki wróci do serialu” – kontynuował informator. „To rozmowa, którą ona i Ariana prowadzą teraz. Wszystkie dziewczyny spędzają czas z Arianą.”

READ  BAFTA Film Awards 2022: Emma Watson wydaje się przyćmić JK Rowling ostrożnym kopaniem

Nasze źródło nie powiedziało, czy powrót Doute będzie trwały, czy tylko tymczasowa rola dla statystki „Scandoval” – którą Bravo kręcił w bieżącym sezonie po tym, jak pojawiły się wieści o związku Sandovala i Levisa.

Przedstawiciel Bravo i Doute nie odpowiedział natychmiast na prośby Page Six o komentarz.

Absolwenci VPR udostępnili kilka filmów, mówiąc, że to #TeamAriana.
Crestendot/Instagram
Dawni wrogowie nawet podzielili się szybkim pocałunkiem w wspierającej historii na Instagramie.
Crestendot/Instagram

Pomimo lat wzlotów i upadków, Doute i Madix — obaj spotykali się z Sandoval — naprawili swoją przyjaźń. Doute zapewniła nawet swoich zwolenników, że jest „#TeamAriana” w samym środku skandalu Sandoval-Levis.

„Nie wiem, dlaczego czuję, że muszę to wyjaśnić, ale wiele osób zastanawia się teraz, czy to mnie uszczęśliwia” – powiedziała Doute w filmie Instagram Story po ogłoszeniu wiadomości o związku w zeszły piątek.


Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV…


„Wy, Ariana i ja jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi od wielu lat, więc jestem Team Ariana, cały dzień, każdego dnia. Tak to działa”.

Doute, która podzieliła się kolejną historią na Instagramie o swoim pocałunku z Madix w zeszłym tygodniu, dołączyła do swoich innych przyjaciół i współpracowników z VPR, Katie Maloney i Scheany Shay, aby wesprzeć Madix przez weekend, pośród więcej szczegółów na temat romansu.

Strona szósta potwierdziła w zeszły piątek, że Madix – która spotyka się z Sandovalem od 2014 roku – zerwała z Sandovalem po tym, jak dowiedziała się, że jest w „pełnym” związku z Levis po obejrzeniu pornograficznego wideo z jej byłym chłopakiem, który gra w filmie. telefon.

Madix rzucił Sandovala po odkryciu, że miał romans z Levisem.
zdjęcia z GC
Inny informator niedawno powiedział Page Six, że Sandoval i Levi’s „chcą być razem”.
Instagram/raquelleviss

Źródła podają nam, że Madix dowiedział się, że ta dwójka komunikowała się niewłaściwie przez kilka miesięcy, a Leavis „spał nad domem Toma i Ariany, kiedy Ariana była poza miastem”.

„Ariana przeżyła traumę po zdradzie”, powiedział nam wcześniej informator, dodając, że 37-letnia Madix „nie ma pojęcia, że ​​są jakieś problemy” w jej związku z 39-letnim Sandovalem i czuje się „zdradzona” przez swojego byłego, 28 lat,

READ  „Thor 4”: Hercules rzuca nową strategię sceny po napisach dla Marvela

Pomimo sprzeciwu, z jakim spotkały się zarówno Levis, jak i Sandoval w ciągu ostatnich kilku dni, źródło powiedziało nam, że ta dwójka – która nosiła identyczne naszyjniki z błyskawicami podczas romansu – „chce być razem”. Sandoval zdawał się to potwierdzać, kiedy w sobotnią noc złożył późną wizytę w jej mieszkaniu.

Sandoval wydał również obszerne oświadczenie, w którym powiedział, że rozumie „gniew i rozczarowanie ludzi”, ale zignorował wszelkie wzmianki o imieniu Madix.

Levis nie odniósł się jeszcze do sprawy publicznie.

W międzyczasie mama „Vanderpump Rules”, Lisa Vanderpump, podzieli się swoim gorącym środowym hitem „Watch What Happens Live With Andy Cohen”, który zostanie wyemitowany o 22:00 czasu wschodniego na antenie Bravo.


Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2023/03/07/kristen-doute-in-talks-to-return-to-vanderpump-rules-amid-tom-sandoval-scandal/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site %20 przycisków

Skopiuj udostępniony adres URL