20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NHL Free Agency Tracker 2023: transfery, analizy i wyniki

NHL Free Agency Tracker 2023: transfery, analizy i wyniki

Sezon NHL 2023 może wydawać się nieco skompresowany, a draft odbędzie się 28 i 29 czerwca tego roku, ale początek darmowej agencji powraca do zwykłego terminu 1 lipca (po późnym starcie w 2022 r.).

Każdy dyrektor generalny w NHL ma nadzieję na pozyskanie graczy, którzy zmienią grę, albo poprzez umowy z wolnymi agentami, albo poprzez wymianę.

Oto nasz stale aktualizowany tracker, który pokazuje listę wszystkich podpisanych graczy wraz z analizą największych umów i wydarzeń dotyczących tego, co może się wydarzyć dalej. W sobotę koniecznie obejrzyj transmisję programu Free Agent Frenzy TSN na ESPN+.

Zwróć uwagę, że najnowsze oferty są na górze, oznaczone datą.

Więcej: Oceny wolnych agentów
Przewodniki dla poszczególnych zespołów
Podsumowanie projektu: każdy wybór | Zwycięzcy, przegrani


1 lipca

Pochodzący z Connecticut Jonathan Quick jest coraz bliżej domu, ponieważ doświadczony bramkarz osiągnął roczny kontrakt z Rangersami o wartości 825 000 $.

Po wymianie z Sharks przed draftem, bramkarz Mackenzie Blackwood podpisał dwuletni kontrakt o wartości 4,7 miliona dolarów.

Po tym, jak Jets wykupili jego kontrakt w tym tygodniu, weteran napastnik Blake Wheeler podpisał roczną umowę z Rangersami na 800 000 $ (z potencjalnymi premiami w wysokości 300 000 $).

25-letni napastnik Len Pederson osiągnął porozumienie z Oilers w sprawie dwuletniego kontraktu o wartości 1,55 miliona dolarów.

Po tym, jak Flyers nie udało się przenieść go przed terminem wymiany, weteran James Van Riemsdyk oficjalnie miał nowy zespół, podpisując roczny kontrakt o wartości 1 miliona dolarów z Bruins.

Po zakończeniu sezonu 2022-23 z Maple Leafs środkowy Ryan O’Reilly przechodzi do Predators na podstawie czteroletniego kontraktu wartego 18 milionów dolarów.

Po tym, jak nie wystawili ofert kwalifikacyjnych dla RFA Michaela McLeoda i Nathana Bastiana, Devils ponownie podpisali kontrakt z obydwoma graczami: rok, 1,4 miliona dolarów dla McLeoda, dwa lata, 2,7 miliona dolarów dla Bastiana.

READ  Draymond Green wypowiada się inspirująco na temat wojowników z ligi letniej NBA – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Były napastnik Jets, Kevin Stenlund, wylądował z Panthers na roczny kontrakt o wartości 1 miliona dolarów.

Starając się dodać trochę do swojego składu, Maple Leafs podpisali kontrakt z Ryanem Reavesem na trzy lata za 4,05 miliona dolarów.

Predators osiągnęli porozumienie z weteranem obrony Luke’iem Chienem w sprawie trzyletniej umowy o wartości 8,25 miliona dolarów.

Bramkarz Antti Raanta wrócił do Hurricanes na roczny kontrakt o wartości 1,5 miliona dolarów.

Po tym, jak Canucks wykupili jego kontrakt na początku tego tygodnia, obrońca Oliver Ekman-Larson podpisał roczną umowę o wartości 2,25 miliona dolarów z Panthers.