28 kwietnia, 2024

Newcastle vs Tottenham: Daniel Levy obecny na meczu Premier League

Oglądaj Daniela Levy’ego na trybunach, gdy jego drużyna Tottenham Hotspur pokonała Newcastle United w niedzielnym spotkaniu Premier League.

Dwa gole Jacoba Murphy’ego i Alexandra Isaacsa oraz jeden Joelinton dały Newcastle 5:0 przewagę nad Tottenhamem w zaledwie 21 minut.

Harry Kane strzelił gola dla gości po przerwie, zanim Callum Wilson dołożył kolejną bramkę i zapewnił sobie zwycięstwo 6:1.

Murphy otworzył wynik dla gospodarzy już po minucie, zanim Joelinton podwoił prowadzenie już po trzech minutach.

Znakomite uderzenie z dystansu Murphy’ego dało trzy, zanim Isaacs dodał cztery i pięć, zanim pierwsza połowa doszła do połowy.

Kane wpisał Tottenham na listę strzelców po przerwie, ale kolega z reprezentacji Anglii, Wilson, wyrównał wynik, gdy Newcastle wrócił na trzecie miejsce w Premier League.

Mobilni kibice z północnego wschodu szybko zwrócili się przeciwko szefowi tuż po pierwszym golu, a niezadowolenie rosło w miarę pogarszania się wyników.

Levy znalazł się w tym sezonie pod ostrzałem kibiców Tottenhamu, a ostatecznie mianowanie Antonio Conte na głównego trenera w zeszłym miesiącu zakończyło się niepowodzeniem po długim okresie słabych występów i wyników.

Rola dyrektora zarządzającego ds. piłki nożnej Fabio Paraticiego w klubie również zwiększyła kontrolę nad Levim, zanim Włoch zrezygnował ze stanowiska na początku tego tygodnia.

Były numer 2 Conte, Christian Stellini, został mianowany dozorcą na pozostałą część sezonu i pełnił obowiązki w St James’ Park.

Tottenham wraca do akcji w Premier League przeciwko Manchesterowi United w czwartkowy wieczór.