21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

New York Jets wypełnia ogromną potrzebę obrony przed podpisaniem CBDG Red

New York Jets wypełnia ogromną potrzebę obrony przed podpisaniem CBDG Red

New York Jets zajęło się główną potrzebą defensywną, zgadzając się na trzyletni kontrakt o wartości 33 milionów dolarów z wolnym agentem. DJ Czerwonyźródło powiedział Rich Semeny ESPN.

Wiadomość o porozumieniu Reed została po raz pierwszy zgłoszona przez The Athletic.

Reed, pierwszy wolny agent Jets, który zapisał się do Defence, planuje zostać uczniem osoby z zewnątrz. Sala Prasowa A Branden Echolszeszłoroczni startujący powalczą o drugi spot plenerowy. Michael Carter II Nadal w slocie – na razie. To nie powstrzymuje Jets przed wykonaniem rzutu rożnego, ale Reed daje im sprawdzony start w jednej z ich najmniejszych grup rozmieszczania.

Trener Gatesa, Robert Saleh, powiedział, że jest zadowolony z postępów w kącie młodzieżowym w zeszłym sezonie, ale stało się jasne, że muszą dokonać ulepszeń. Jets zajęli 32. miejsce w ogólnej obronie, w tym 30. po podaniu. Wykonano tylko siedem przechwytów, w tym tylko dwa rzuty rożne – oba przez Echols.

W ostatnich latach Jets nie mieli zbyt wiele szczęścia do narożników z wolnym agentem. W 2018 roku podpisali z Truminem Johnsonem jeden z największych kontraktów w historii franczyzy (gwarantował 34 miliony dolarów), ale zagrał tylko 17 meczów w ciągu dwóch sezonów i został wydany.

Seattle Seahawks wycofało 49-osobowe zwolnienia Reeda tuż przed sezonem 2020 po tym, jak doznał czegoś, co uważano za kontuzję klatki piersiowej pod koniec sezonu. Od powrotu w połowie tego sezonu Reed rozegrał 22 mecze po tym, jak wszedł do wyjściowego składu.

Od tego czasu był zdecydowanie najlepszym obrońcą w Seattle i stał się kluczową częścią defensywnej transformacji Seahawks na tym odcinku.

Reed obronił 17 asyst i cztery przechwyty w swojej karierze w Seattle, grając po obu stronach boiska i na Nickelback. Sezon 2021 rozpoczął na lewej obronie, a następnie wrócił na prawą stronę.

READ  Amator Sam Bennett strzela z ukrycia w rundzie otwierającej w Masters: co o nim wiesz?

Debiut Reeda, mierzący 5 stóp i 9 cali, ważący 193 funtów, oznaczał odejście od normy w Seattle, gdzie prawie wyłącznie grał najwyższego linebackera na zewnątrz.

49 członków wybrało Reeda w wieku 25 lat w piątej rundzie projektu z 2018 roku.

Brady Henderson z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.