28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nestor Curtis z New York Yankees powiedział, że Jim Kat przeprosił za tę uwagę i nie sądził, że w ogóle „nie ma żadnych złych zamiarów”.

Nestor Curtis z New York Yankees powiedział, że Jim Kat przeprosił za tę uwagę i nie sądził, że w ogóle „nie ma żadnych złych zamiarów”.

Jim Kat przeprosił Nestor Cortespo lewej stronie New York Yankees tweetujących w piątek, że nie wierzy, że komentarz wygłoszony poprzedniego dnia przez spikera Minnesota Twins był zrobiony w złych intencjach.

Kat nazwała Curtisa „Nestorem Molestorem” podczas transmisji meczu bliźniaków Detroit Tigers. Zaczął wyjaśniać, że Curtis stał się jednym z jego ulubionych strzelców podczas jego przełomowego sezonu w Nowym Jorku.

– Nestor Molestor, Nestor Curtis – powiedziała Cat. „Różne kąty i prędkości. To dzban”.

Curtis powiedział po tym, jak Yankees zagrali w czwartek wieczorem, że nie obraził go to, co powiedziała Kat, i powtórzył W mediach społecznościowych po piątku.

„Jim Kat spędził całe życie grając w tę grę, którą kochamy” – napisał. „Zadzwonił do mnie i przeprosił za swoją uwagę zeszłej nocy, ale nie musiał. Wszyscy popełniamy błędy i czujemy w 100%, że nie było urazy. Nie ma potu, Jim!”

Bliźniacy powiedzieli w czwartek, że zajmą się tym, co się stało „wewnętrznie i poufnie”.

Kat, długoletni komentator, który również pracował z Yankees i MLB Network, przeprosił w październiku, mówiąc, że drużyny powinny spróbować „zapełnić 40-akrowy stadion” graczami, którzy wyglądają jak gracz Chicago White Sox. Yuan Moncada.

Jego komentarz na temat Moncady przypomniał niektórym widzom o niespełnionej obietnicy rządu Stanów Zjednoczonych, że po wojnie domowej uwolnieni niewolnicy otrzymają 40 akrów i muła. Później przeprosił w meczu pomiędzy Houston Astros i White Sox.

READ  Główny trener 49ers, Kyle Shanahan, mówi, że Brock Purdy, Trey Lance i Sam Darnold to „rozgrywający franczyzy”