15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nelson Cruz jest wyznaczony do przydziału przez Padres

Nelson Cruz jest wyznaczony do przydziału przez Padres

SAN DIEGO — Kadencja Nelsona Cruz Padres nieoficjalnie zakończyła się we wtorek rano. Nie jest jasne, czy jego imponująca 19-letnia kariera w ekstraklasie mogłaby zakończyć się takim samym wynikiem.

To się okaże po tym, jak Cruz został wybrany do przydziału przez Padres wśród mnóstwa ruchów w składzie we wtorek. Padres umieścili również praworęcznego Illinois Michaela Wachę na 15 dni z obolałym ramieniem i awansowali pomocnika Matthew Battena, aby zajął miejsce Cruza na ławce.

Cruz odnotował passę 0,245/0,283/0,399 w 49 meczach w tym sezonie, służąc jako DH i uderzający szczypcami, prawie wyłącznie przeciwko leworęcznemu rzucającemu. Menedżer Bob Melvin jako powód przeprowadzki podał potrzebę większej różnorodności zespołu.

„To oczywiście trudne”, powiedział Melvin. „Ma ogromny wpływ na klub. W całym klubie, w całej lidze, szacunek, jaki przynosi, grając przeciwko niemu z daleka, jest fantastyczny. Wygląda tak, jak go reklamowano – przywódca, wszystko powyższe”.

„Myślę, że teraz bardziej chodzi o różnorodność. Mamy dwóch facetów w Ho i W [Matt Carpenter] To w zasadzie tylko DH. Musieliśmy dać niektórym chłopakom trochę więcej wolnego, potrzebujemy biegacza z ławki, potrzebujemy większej różnorodności. Więc niestety musieliśmy zrobić ten krok dzisiaj.”

W ciągu 19 sezonów w wielkiej lidze Cruz zebrał 464 RBI, 856 OPS i 42,3 bWAR. Jest siedmiokrotnym All-Star, czterokrotnym Silver Slugger i MVP w ALCS 2011 z Teksasem.

Melvin wyraził przekonanie, że Cruz „poluje gdzie indziej”. Cruz nie był we wtorek na boisku i nie było od razu jasne, czy skorzysta z okazji. Jego zestaw umiejętności pozostaje przynajmniej w pewnym stopniu użyteczny – praworęczny kij stołowy z zamiłowaniem do uderzania w lewo i okazjonalnego opuszczania boiska. (W tym sezonie pogłębiał się pięć razy za 143 uderzenia.)

Jeśli chodzi o Wachę, Padres mają nadzieję, że wykorzystają przerwę All-Star, aby dać więcej czasu na wyleczenie jego ramienia. Opuścił początek zeszłego miesiąca z tym samym problemem. Melvin powiedział, że możliwy jest dla niego powrót do wirowania w pierwszym zakręcie po przerwie.

Padres wybrali również prawego obrońcę Domingo Tapię i wezwali lewego obrońcę Jose Castillo i prawego obrońcę Matta Waldrona.