22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nebraska powraca do wyścigu rekrutacyjnego dla 5-gwiazdkowego QB Dylana Raioli: Czy Huskers rzeczywiście mogą odwrócić zobowiązanie z Gruzji?

Nebraska powraca do wyścigu rekrutacyjnego dla 5-gwiazdkowego QB Dylana Raioli: Czy Huskers rzeczywiście mogą odwrócić zobowiązanie z Gruzji?

LINCOLN, Nebraska – Nebraska powraca do wyścigu rekrutacyjnego o stanowisko Dylana Raioli.

Według źródeł bliskich rekrutom zaangażowanym w szkołę pięciogwiazdkowy rozgrywający z Buford w stanie Georgia i były rekrut nr 1 w kraju w klasie na rok 2024 kontaktuje się z drużyną Huskers w sprawie potencjalnego przejścia do Nebraski.

Jego ojciec, Dominic, był ogólnoamerykańskim obrońcą w Nebrasce, a jego kariera zakończyła się w 2000 roku, zanim rozegrał 14 sezonów w Detroit Lions. Donovan, brat Dominica i wujek Dylana, rozpocznie swój trzeci sezon w 2024 roku jako trener linii ofensywnej drużyny Nebraska. Był jedynym pełnoetatowym asystentem nowego trenera Matta Rhule, którego zatrudniono w zeszłym roku.

Dramatyczna historia

Raiola, mierzący 180 cm wzrostu i ważący 230 funtów senior, przez ponad rok był uznanym zawodnikiem nr 1 w klasie 2024. Po pierwszym roku studiów w Burleson w Teksasie stał się czołowym kandydatem. Raiola jako junior grał w Chandler (Arizona) High School. Na początku tego roku przeniósł się do Pinnacle High w Phoenix, a po związaniu się z Bulldogs przeniósł się do Buford.

Raiola jako senior rzucił na odległość 2666 jardów z 34 przyłożeniami i jednym przechwytem, ​​wykonując 63,2% swoich rzutów. Jest postrzegany jako potencjalny zawodnik, który skorzystał z mentoringu kilku byłych rozgrywających swojego ojca, w tym Matthew Stafforda. Raiola była w tym roku łączona z Jeffem Christensenem, osobistym trenerem Patricka Mahomesa.

W okresie od czerwca 2021 r. do marca 2023 r. inspektor wizytujący odwiedził Nebraskę sześć razy. Zna Rhule’a, który w styczniu wysłał dziewięciu asystentów trenerów do Raioli w Arizonie w ostatnim dniu, w którym autokary mogły poruszać się po drogach w okresie zgłoszeń.

READ  Oświadczenie Roberta Sarvera

Raiola ma powrócić do kampusu Lincolna z oficjalną wizytą w najbliższy weekend Na liczniku 3.

Zaufanie Nebraski jest w sercu Raioli

Wygląda na to, że Łuskarze nie powiadomiliby rekrutów o ponownym zaangażowaniu się w Raiolę, chyba że czuliby się dobrze co do szans na podpisanie z nim kontraktu. W poniedziałek, gdy rozeszła się wieść o Raioli, Nebraska gościła rozgrywającego Kyle’a McCorda z wizytą. McCordowi, który jest obecny na portalu internetowym stanu Ohio, pozostał jeszcze rok kwalifikowalności.

Dodanie Raioli do klasy w 2024 r. prawdopodobnie nie będzie miało wpływu na McCorda. Jeśli obaj wybiorą Nebraskę, McCord i Raiola dołączą do zespołu w przyszłym miesiącu, z McCordem w wyjściowym składzie, a Raiola będzie przez jeden sezon rezerwowym. — Mitch Sherman, pisarz piłkarski z Nebraski

Co dodanie Raioli będzie oznaczać dla klasy rekrutacyjnej Huskerów?

Zdobycie pozycji QB tak jak Raiola byłoby ogromnym wzmocnieniem dla Rhule’a. Raiola to nie tylko pięciogwiazdkowy pomocnik. Uważa Nebraskę za swój dom, mimo że nigdy w tym stanie nie mieszkał. Obecna drużyna Huskers na rok 2025 składa się z ze 100 najlepszych potencjalnych zawodników Cartera Nelsona, ostrego ataku z Ainsworth w Nebrasce i ofensywnego liniowego Granta Breaksa z Logan w stanie Iowa.

Rekrut najbardziej dotknięty odrodzeniem się Raioli, rozgrywający Daniel Kaelin z Bellevue (Neb.) Western, miał w poniedziałek wieczorem spotkać się z koordynatorem ofensywy z Nebraski, Marcusem Satterfieldem. Kaelin przeniósł się z Missouri do Nebraski kilka dni po tym, jak Raiola wyjechał do Gruzji.

Kaylen odegrał kluczową rolę w pomaganiu Huskers w czerwcowym wzroście, który wyprodukował większość klasy — w tym jego kolegów z drużyny z liceum, skrzydłowych Isaiaha McMorrisa i Dae’vonn Hall. -Shermana

Co to oznacza dla Gruzji?

Byłby to oszałamiający i spóźniony zwrot wydarzeń, biorąc pod uwagę, że zaangażowanie Raioli wydawało się na tyle mocne, że przeniósł się na drugi koniec kraju, aby grać w ostatniej klasie, około godziny drogi od Aten. Wszystko wskazywało na to, że od poniedziałkowego wieczoru Gruzja miała nadzieję wpłynąć na Raiolę, aby w przyszłym tygodniu nadal podpisał kontrakt z Bulldogs.

READ  Liczby F1 muszą odpowiadać wzorowi do naśladowania podczas śledztwa w sprawie Hornera

Ale Bulldogs mają innego rozgrywającego zaangażowanego w tę klasę: Ryana Puglisi, czterogwiazdkowego kandydata z Connecticut, który ogłosił, że dołączy do Gruzji w październiku 2022 roku i pozostał tam nawet wtedy, gdy Georgia goniła Raiolę i wylądowała. A jeśli Carson Beck wróci na ostatni rok, Bulldogs będą mogli wykorzystać go jako pomost do Puglisi, obecnego pierwszoroczniaka w czerwonej koszuli Gunnera Stocktona lub kogokolwiek innego, kogo dodadzą za pośrednictwem portalu lub rekrutacji do szkoły średniej.

Najlepszy sposób na podsumowanie: Gruzja wolałaby trzymać się Raioli, ale to bardziej pomogłoby Nebrasce, niż zaszkodziłoby Gruzji. — Seth Emerson, pisarz piłkarski z Gruzji

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Jeff Hanisch/USA Today)