30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jeśli Orły chcą się odbić, muszą zacząć od Jalena Hurtsa – NBC Sports Philadelphia

Jeśli Orły chcą się odbić, muszą zacząć od Jalena Hurtsa – NBC Sports Philadelphia

To nie tak, że jest strasznie. On tego nie zrobił. Tyle, że nie był tym Jalenem Hurtsem, jakiego wszyscy oczekiwaliśmy.

Kiedy Hurts nie jest w najlepszej formie, Orłom trudno jest być w najlepszej formie.

Hurts po raz drugi z rzędu potknął się podczas niedzielnego występu dla pieszych podczas przegranej 33:13 drużyny Eagles z Cowboys na stadionie AT&T.

Po raz pierwszy w tym roku Hurts nie pobiegł ani nie rzucił w celu zdobycia przyłożenia. Doznał kosztownej porażki na 20 jardach drużyny Cowboys, gdy mecz nadal kończył się jednym posiadaniem. Przekonwertował tylko jedną ze swoich pierwszych sześciu trójekBadania i rozwój-Przejścia podziemne. Celował tylko w trzech odbiorców. Został całkowicie zdeklasowany przez Daka Prescotta.

To był pierwszy raz w karierze Hurtsa, kiedy drużynie Eagles nie udało się zdobyć ofensywnego przyłożenia, pierwszy taki przypadek od porażki Seahawks na stadionie Linc w 2019 roku 17:9 w fazie play-off i pierwszy raz w znaczącym regularnym meczu gra sezonowa. mecz sezonu od porażki z Waszyngtonem na stadionie FedEx w połowie 2016 r.

Umiejętność Hurtsa wzniesienia się ponad przeciętną grę wokół niego uczyniła go kandydatem na MVP w zeszłym roku i ponownie w tym roku. Jednak w ciągu ostatnich dwóch tygodni nie był w stanie tego zrobić, w wyniku czego Orły poniosły dwie nierówne porażki.

„Wszyscy musimy być lepsi” – powiedział Hurts. „Zaczyna się ode mnie. Zaczyna się ode mnie jako pomocnika. Zaczyna się ode mnie jako lidera. Ton, który nadaję. Dlatego przyjmuję to wyzwanie”.

Ból był podobnie dobry, ale nie był niczym specjalnym podczas porażki 49ers. Rzucił na odległość 298 jardów, pobiegł po niszczyciela czołgów i rzucił po niszczyciela czołgów w grze, która była w dużej mierze niekonkurencyjna. Większość jego produkcji powstała, gdy gra wymknęła się spod kontroli.

READ  Drake wygrał koszykówkę mężczyzn, zajmując pierwsze miejsce w dolinie Missouri

W niedzielę w Dallas podał na zaledwie 197 jardów. Rzucił tyle samo celnych strzałów na odległość 25 lub więcej jardów, co punter Braden Mann. Nie przechwycił piłki, ale przegrał fumble po raz piąty w tym roku.

AJ Brown i DeVonta Smith również stracili fafle w głębi Dallas, choć weszli na drugą połowę po tym, jak Cowboys wypracowali sobie duże prowadzenie.

„Co tydzień mówisz o egzekucji i o tym, jak ważne jest to” – powiedział Hurts. „Czułem, że kilka razy ustawiliśmy się w dobrej pozycji, aby dostać się do górnej czerwonej strefy, a kiedy tam dotarliśmy, odwróciłem piłkę.

„Muszę więc lepiej chronić piłkę i wytwarzać dla nas energię. Muszę być w tym lepszy”.

Minęły ponad dwa lata, odkąd Hurts przegrał kolejne mecze. Musisz wrócić do 6. i 7. tygodnia 2021 r., jego pierwszego roku w roli startera oraz porażek z Bucs i Raiders.

Od meczu z Billsami drużyna Eagles nie strzeliła ani jednej bramki przed przerwą, a w czterech ostatnich meczach zdobyła tylko dwie bramki. Bóle nie rzucone 1ulica– Połowa spadku w ostatnich pięciu meczach. W czterech meczach z rzędu Orły przegrywały co najmniej jednym przyłożeniem w pierwszej połowie.

„To zawsze jest subiektywna ocena – wygrana, przegrana lub remis” – powiedział Hurts. „Zawsze jest to samoocena tego, w jaki sposób mogę być lepszy dla moich kolegów z drużyny i co mogę zrobić, aby pomóc nam być lepszą drużyną piłkarską, jak mogę lepiej wykonywać swoją pracę. Zaczyna się po prostu od uczciwej oceny tego, a następnie przewodzenia i podejmuj działania, aby coś zrobić i dawaj przykład.” A następnie przyprowadź mężczyzn ze sobą.

„Myślę, że to dla nas piękna szansa. Trzeba mieć głód. Trzeba mieć wolę, chęć, żeby to zrobić, i myślę, że mamy odpowiednich ludzi, żeby to zrobić.

READ  Steph Curry, Warriors potrzebują Andrew Wigginsa, aby wkrótce odnalazł najlepszą formę – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Eagles zakończyli sezon z czterema drużynami z rzędu, które obecnie mają na koncie porażki, zaczynając od Seahawks w poniedziałkowy wieczór w Seattle. Jeśli wygrają wszystkie cztery, wygrają NFC East i w najgorszym przypadku zajmą drugie miejsce w NFC.

Będą jednak musieli zagrać znacznie lepiej niż przez ostatnie dwa tygodnie. Hertz musi przewodzić.

„Nie wygrywa się, nie przegrywając” – powiedział Hurts. „Nie wygrywa się bez jakichś przeciwności losu. To tylko nazwa. Lubimy tu przyjeżdżać i być doskonali. Ale doskonałość to tylko iluzja. Chodzi o rzucanie sobie wyzwań, uczenie się na błędach i stawanie się lepszym.

„Na drodze będą wyboje. Będą przeciwności losu, przez które trzeba będzie przejść. Ale wszystko zależy od tego, jak na nie zareagujesz. Zaletą jest to, że kontrolujemy sposób, w jaki na nie reagujemy. Musimy po prostu Naciskaj dalej, aby wygrać. To takie proste.”

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube