20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NBA DFS, 2022: Top FanDuel, DraftKings Championship Picks, wskazówka z 4 marca od Daily Fantasy Pro

NBA DFS, 2022: Top FanDuel, DraftKings Championship Picks, wskazówka z 4 marca od Daily Fantasy Pro

Zanim przypiszesz swoje drużyny NBA DFS do stron takich jak DraftKings i FanDuel na piątek 4 marca, musisz zobaczyć, co ma do powiedzenia Mike McClure.

McClure jest specjalistą ds. DFS i zarabia prawie 2 miliony dolarów. Jest także inżynierem danych predykcyjnych w SportsLine, który wykorzystuje potężny model predykcyjny, który symuluje każdą minutę każdej gry 10 000 razy, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak mecze, trendy statystyczne i kontuzje.

To pozwala mu znaleźć najlepsze wartości NBA DFS i stworzyć idealne składy, którymi dzieli się tylko w SportsLine. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego gracza NBA DFS.

W czwartek McClure wymienił napastnika Celtics, Jasona Tatuma, jako jednego ze swoich najlepszych graczy w NBA zarówno dla DraftKings, jak i FanDuel. Wynik: Tatum skończył jako drugi najlepszy napastnik w DraftKings i gracz z najwyższą liczbą punktów za swoją pozycję w FanDuel. W zwycięstwie Bostonu nad Memphis zdobył 37 punktów z sześcioma zbiórkami i pięcioma asystami, aby oddać 52 punkty nad Draft Kings i 48,7 punktów nad FanDuelem. Każdy, kto włączył go w swoją formację, był na dobrej drodze do zyskownego dnia.

Jednym z najlepszych kandydatów McClure’a na piątkowy turniej NBA DFS jest Thunder Center Isaiah Roby, notowany na 4600 USD w DraftKings i 6500 USD w FanDuel. Kolejna część doskonałej strategii NBA DFS McClure’a obejmuje przygotowanie grafików strażników Suns Cameron Payne (4800 USD w DraftKings, 5000 USD w FanDuel). Z Paulem i Bookerem na półce Payne staje się numerem jeden na podwórku Suns. Payne wrócił do gry w środę po doznaniu kontuzji, po 15 meczach z powodu kontuzji nadgarstka.

McClure celuje także w gracza, który może wyjechać, aby zdobyć ogromne liczby w piątek! Ten wybór może być różnicą między wygrywaniem turniejów i grami stolikowymi lub wracaniem do domu z niczym! Absolutnie musisz wiedzieć, kto to jest, zanim zamkniesz jakikolwiek skład.

READ  Lamar Jackson wystawia dwa niszczyciele po przechwyceniu Brocka Purdy'ego; Ravens prowadzą 30-12

Jakie są najlepsze piątkowe typy NBA DFS? A który gracz powinien być wymieniony? … Dołącz do SportsLine już teraz, aby zobaczyć najlepsze typy DFS pro Mike’a McClure’a, zestawy graczy i zestawy graczy dla FanDuel i DraftKings, a także zarobić na BIG w NBA DFS!