13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dlaczego Eagles QB Galen Hurts poczuł, że zawiódł swoich kolegów z drużyny?

Dlaczego Eagles QB Galen Hurts poczuł, że zawiódł swoich kolegów z drużyny?

Wiemy, że Galen Hurts zawsze jest dla siebie surowy. Wiemy, że zawsze dąży do perfekcji. Wiemy, że oczekuje od siebie więcej niż ktokolwiek inny.

Jednak dziwnie było usłyszeć, jak Hertz powiedział w niedzielę, że czuje, że zawiódł zespół.

po wygranej.

POWIĄZANE: Jak przywództwo, które trwało wiecznie, pokonało Orły

Ale to jest Galen Hurts. To jest taśma, którą sam ustawił.

„Jako przeciwnik, gdy pod koniec gry masz piłkę w rękach, chcesz ją wykorzystać i nie dawać przeciwnikowi szansy na wygranie meczu, zremisowanie gry, cokolwiek to jest” – powiedział Hurts.

„Nie patrzę na nikogo oprócz siebie. Patrzę w lustro, patrzę na siebie i zadaję sobie pytanie: „Co więcej mogłem zrobić, aby nie postawić zespołu w tej sytuacji pod koniec meczu?” Jak możemy dostać się do strefy końcowej? „

Hurts mógł świętować zwycięstwo 20-17 nad Cards w Glendale w Arizonie, ale zamiast tego zdecydował się zakwestionować jego występ.

A Hurts wcale nie był taki zły w niedzielę. Ukończył 72 procent swoich podań na 239 jardów, dwa razy z TD, i nie zdobył żadnych rozjazdów, zdobywając swoje ósme zwycięstwo z rzędu w sezonie zasadniczym. Został szóstym QB w historii Orłów, który strzelił 35 podań w jednym meczu i wykonał co najmniej 72 procent podań bez przechwycenia.

Ale sposób, w jaki zakończył się mecz, był frustrujący i frustrujący dla Hurtsa.

Orły prowadziły 17 meczów 7:58 i objęły prowadzenie po bramce Camerona Deckera z wynikiem 1:45 przed końcem.

Ale Hurts chciał sześciu.

„Co więcej mogłem zrobić, aby postawić nas w lepszej sytuacji?” Po meczu zapytał retorycznie: „Czuję na wiele sposobów, zawiodłem ich.

„Tylko z szansami, których nie wykorzystaliśmy i piłka dotykała mojej ręki w każdym meczu. To są mieszane uczucia, które mam. „

READ  Przedłużenie procesu przetargowego dla Manchesteru United za szejka Jassima bin Hamada Al Thaniego i Sir Jima Ratcliffe'a

Kontuzja niedoskonale rzuciła do Quesa Watkinsa w strefie punktowej w ostatnim ofensywnym meczu Orłów – trzeci i gol z 5 do przodu 1:52 z lewej strony.

Gra nigdy nie miała szans i na szczęście Hurts nie złapał piłki.

Cameron Decker podążył za nim zwycięskim golem z gry, ale Hurts nienawidził zostawiać gry w rękach obrony Eagles i Kickers Cards.

„Najgorsze uczucie było, gdy wyszliśmy z boiska, kiedy zszedłem z boiska do końca meczu, kopaliśmy gola z gry” – powiedział. „Decker dał świetne show i postawił ten zespół na świetnej pozycji, ale nic nie mogę zrobić.

„Nie mogę kontrolować tego, co robi ich napastnik. Przeoczył to. Stworzył Kikranę. Nie mogę tego kontrolować, ale mogę kontrolować to, co zrobimy w drugiej kwarcie, w pierwszej kwarcie, kiedy piłka jest w moich rękach. Potrafię to zrobić.”

WIĘCEJ: Orły tygodnia 5 zajmują pozycje po ciężkiej wygranej

Hurts powiedział, że miał retrospekcje do meczu BCS Championship 2016, przegranej 35-31 Alabamy z Clemsonem na Raymond James Stadium.

30 jardowy tor Hurtsa dał TD prowadzenie Crimson Tide 2:07 z lewej strony, ale krótkie podanie TD od Deshauna Watsona do Huntera Renfrowa w 0:01 dało Clemsonowi zwycięstwo.

– Wchodzimy tam i strzelamy gole, świetna gra – wspomina Hurts. „Wyszedłem mniej niż dwie minuty na zegar. Więc patrzę, jak spadają, a on (Watson) idzie i wygrywa mecz.

„To wszystko, co przemknęło mi przez głowę w tym momencie. W końcu chodzi o sposób, w jaki wykonujesz grę i pewność siebie po obu stronach piłki.

„Nie lubię umieszczać zespołu, w którym ich napastnik ma szansę zremisować lub wygrać mecz, lub mieć naszą obronę na boisku. Jeśli mogę to kontrolować, chcę to wykorzystać. To po prostu moja konkurencyjna natura z tym.”