10 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Następny iPhone SE wygląda jak iPhone XR i iPhone 14 Pro z nową kamerą Ultra HD

Następny iPhone SE wygląda jak iPhone XR i iPhone 14 Pro z nową kamerą Ultra HD

Wreszcie, następny iPhone SE porzuci swój obecny projekt i przejdzie na projekt, który ma być identyczny z iPhonem XR od 2018 roku. To znaczy, jeśli wierzyć nowej plotce na ten temat. Jego źródłem jest Jon Prosser, wypowiadający się w podcastie Geared Up, który w przeszłości dostarczył wiarygodnych informacji, więc może to być w rzeczywistości wyłączone.

Ale prawdopodobnie nie powinieneś jeszcze przygotowywać Bubbly, ponieważ na początku tego roku pojawił się nowy iPhone SE, który pojawił się dwa lata po swoim poprzedniku. Tak więc, jeśli Apple utrzyma tę samą prędkość wypuszczania dla tej serii, oznacza to, że nowy model, który będzie wyglądał jak iPhone XR, pojawi się dopiero w 2024 roku. Do tego czasu projekt ten będzie miał sześć lat. Wyraźnie widać, jak bardzo Apple dba o swoje tańsze telefony, prawda?

iPhone XR

Przechodząc do sprzętu, którym firma jest zdecydowanie zainteresowana, podobno seria iPhone 14 Pro ma teraz ulepszony aparat 1,4 μm Ultra HD. Byłby to ogromny wzrost w porównaniu z rozmiarem piksela 1,0 µm ultraszerokiego aparatu iPhone’a 13 Pro i, jak można się spodziewać, spowodowałby, że komponenty byłyby droższe dla Apple.

iPhone 13 ProiPhone 13 Pro

Za matrycę najwyraźniej odpowiada Sony, natomiast „zintegrowany moduł aparatu” jest dziełem LG Innotek i obie firmy mają skorzystać na podwyżce ceny. Z drugiej strony nabywcy dwóch modeli Pro, które pojawią się jeszcze w tym roku, teoretycznie będą beneficjentami lepszych ujęć Ultra HD, zwłaszcza w nocy. Zobaczmy, czy to się rzeczywiście dzieje.

Źródło 1 | Źródło 2

READ  Mario Kart 7 otrzymuje pierwszą aktualizację od ponad dekady, a oto, co zawiera