25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Shovel Knight Dig zadebiutuje 23 września na Switcha, PC i Apple Arcade [Update: PlayStation and Xbox later]

Shovel Knight Dig zadebiutuje 23 września na Switcha, PC i Apple Arcade [Update: PlayStation and Xbox later]

kopanie rycerskiej łopaty zostanie uruchomiony na Switchu, komputer Przez Steam i Zręcznościowe Apple 23 września za 24,99 USD dla programistów gry w klubie jachtowym A azotan ogłosić.

Zapytany o Wcześniej zapowiedziane Playstation 4 Kopiuj, powiedział przedstawiciel Igrzysk Klubu Jachtowego JimatsuNasza obecna platforma jest przygotowana do kopanie rycerskiej łopatywydanie jest Przełącznik Nintendojabłko Przejściei Steam! Jeśli rozszerzymy naszą listę platform, na pewno zrobimy o tym dużo szumu! (Aktualizacja 19:20: Od tego czasu Gematsu Yacht Club Games dało jasno do zrozumienia, że kopanie rycerskiej łopaty będzie dostępny dla Play Station A X-Box platformy „w późniejszym terminie”.)

Oto przegląd gry za pośrednictwem Yacht Club Games:

Na około

Gdy Rycerz Wiertła i jego nikczemna załoga wysadzają cichy obóz Shovel Knight i kradną jego łupy, chwyta zaufane Shovel Blade i zaczyna kopać za nimi tunele!

Poznaj nowych przyjaciół i wrogów, odwiedź egzotyczne krainy i przygotuj się na swoją misję, aby zapobiec zawaleniu się całej Ziemi! Skacz, tnij i wykop się w ciągle zmieniającej się przepaści tajemnicy kopanie rycerskiej łopatywszystko nowe rycerska łopata spisek!

Przewodniki po funkcjach

  • Całkowicie nowa prezentacja z plikiem rycerska łopata Historia! Gdy Rycerz Wiertła i jego nikczemna załoga wysadzają cichy obóz Shovel Knight i kradną jego łupy, chwyta zaufane Shovel Blade i zaczyna kopać za nimi tunele!
  • pierwszy rycerska łopata Przygoda w kolorowej grafice i dźwięku. Płynna animacja, skalowanie, obrót i paralaksa tworzą najbardziej fascynujący świat Shovel Knight!
  • Każda przygoda jest inna! kopanie rycerskiej łopaty Poziomy są skrupulatnie projektowane, a następnie łączone przy użyciu zastrzeżonych technik generowania w celu niekończących się powtórek.
  • Skacz, tnij i wykop się w zupełnie nowym kierunku – zjazdach! Możesz liczyć na zaufany Shovel Drop, a następnie przekopać się przez rozległe obszary brudu dzięki zupełnie nowej mechanice Speed ​​​​Shovel.
  • Wzrastasz w siłę i bogactwo, schodząc w głąb ziemi. Odblokuj nieskończone bogactwa, aby wyposażyć swojego Shovel Knighta jeszcze bardziej, odblokuj stałe przedmioty i ulepszenia swojego sprzętu Shoveling.
  • Jest wielu nowych rycerzy, nowe postacie i nowi wrogowie, ale nie bój się! kopanie rycerskiej łopaty Cechy rycerska łopataOpowiadanie historii, humor, może nawet znajome twarze…
  • Kolejna poobijana ścieżka dźwiękowa w nowym, świeżym stylu autorstwa niesamowitego talentu Jake’a Kaufmana!
  • Pierwsza współpraca Yacht Club Games i Nitrome, Pixel Master!

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

READ  Słowo dnia nr 819 Wskazówki, wskazówki i odpowiedzi na sobotę, 16 września

Data premiery przyczepy