24 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Następca Switcha „poważnym problemem” dla Nintendo, mówi prezes

Następca Switcha „poważnym problemem” dla Nintendo, mówi prezes

Od premiery Nintendo Switcha minęło już ponad pięć lat. Od tego czasu konsola obecnej generacji Nintendo zgromadziła potężną bibliotekę tytułów i stała się najlepiej sprzedającą się konsolą firmy wszech czasów z ponad 103,54 mln sprzedanych sztuk Od zeszłego roku.

Jeśli zastanawiałeś się, co Nintendo ma na myśli dla ostatecznego następcy Switcha, nie jesteś sam — jak sam prezes Nintendo, Shuntaro Furukawa, powiedział niedawno, że przejście na nową platformę sprzętową jest „wielkim problemem” dla firmy.

Przemawiając podczas spotkania z pytaniami i odpowiedziami dla japońskich inwestorów w tym tygodniu, A VGC . tłumaczenieFurukawa powiedział, że firma chce, aby przejście na potencjalną nową konsolę było jak najbardziej płynne dla ponad 100 milionów użytkowników Switcha.

Aby pomóc złagodzić te zagrożenia, koncentrujemy się na budowaniu długotrwałych relacji z naszymi klientami” – powiedział Furukawa podczas spotkania, zgodnie z tłumaczeniem VGC. „Chociaż będziemy nadal wprowadzać nowe oprogramowanie na Nintendo Switch, będziemy również świadczyć usługi, które również wykorzystują konta Nintendo i inne adresy IP poza oprogramowaniem do gier. Zamierzamy to pomóc w budowaniu trwałego wpływu na naszych klientów.”

W pytaniu i odpowiedzi dla inwestorów w 2021 r. Furukawa stwierdził, że Nintendo Switch znajduje się obecnie w „środkowej fazie” swojego cyklu życia i że niezależnie od formy, jaką przyjmie następna platforma sprzętowa Nintendo, prawdopodobnie będzie zawierał to samo zintegrowane podejście sprzętowe, co widać na Przełącznik Nintendo.

READ  Nickelodeon All-Star Brawl ujawnia trzy nowe postacie, Jenny jest już dostępna